Kde je lépe
než tady?
 
 

POZVÁNKA DO GRAFIKY

15. 5. 2023 (03:44:13), Vladimír Beran

Zdravím vás a děkuji za návštěvu této stránky, kde se dozvíte o možnostech studia MULTIMEDIÁLNÍ VÝTVARNÉ TVORBY. Našemu ateliéru říkáme zkráceně GRAFIKA. Proč? To se dozvíte ZDE

Stěžejním výukovým programem v GRAFICE je filmová tvorba a video. Zaměřujeme se především na dokumentaristiku a sem tam na hraný filmeček. Roky pošilháváme po výtvarnějším pojetí - a do této oblasti se nám podařilo ve školním roce 2022/2023 nahlédnout účastí pětice žáků ve stipendijním programu pro nadané žáky ZUŠ "MenART". Rozcestníkem pro tento projekt je článek JSEM V MenART.

Pokud chcete zhlédnout nějaká naše díla, tak vám zatím mohu nabídnout odkaz na náš kanál na YouTube FILMOHRA. Zatím se tam budete muset trochu "pošťourat", ale snad to dám brzy do pořádku, a pak zde připojím konkrétní odkazy na jednotlivé filmy.

FILMOHRA je připravovaný koncept výuky filmové tvorby, který chci spustit od školního roku 2023/2024. Je inspirovaný počítačovými hrami, které ale hraje "živě" skupina žáků - a učí se přitom zábavnou a akční formou filmovat. Zatím jsme absolvovali některé přípravné fáze, které jsme vystavili na Přehlídce výtvarných prací v Národní galerii v Praze.

A NAKONEC TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Chcete přihlásit? Tak vyplňte elektronickou přihlášku, kde z výběru studijních zaměření vyberte "Multimediální výtvarná tvorba". U položky výběru termínu přijímací zkoušky vyberte "nehodí se mi žádný termín" - protože spolu jednáme individuálně.  Zde je odkaz na stránku s přihláškou.


Informace a odkazy budou na této stránce postupně doplňovány, tak se sem neváhejte vracet.Můžete si také stáhnout propagační plakát.