Kde je lépe
než tady?
 
 

Další autorský muzikál je tady!!!

2. 3. 2023 (15:04:49), Vladimír Beran

Možná se k vám už doneslo, že se v naší ZUŠ zase něco chystá. Je to tak. Hned po Vánocích jsme se pustili do další práce! A to usilovné!!! Abychom vás všechny z blízka i z dáli, po nějakém čase mohli zase pozvat na hudební pohádku - muzikál „Sedmero krkavců“. Asi tušíte, že to bude po krátké době opět počin autorský a koho jiného než naší skvělé absolventky Ádi Kubečkové! Po Sněhové královně a Plaváčkovi, kterého jsme tak tak stihli před covidovým uzavřením všeho, je to tedy dílo třetí, inspirované nejen známými pohádkami. 

Kdo se to tady usilovně snažil a ještě snaží? Žáci pěveckého, tanečního a dramatického oboru se svými pedagogy. Schází se i krkavčí kapela, aby tam té hudby bylo dostatek. Výtvarníci tvoří kulisy, bez kterých se pořádné představení obejde jen těžko. Filmaři a zvukaři chystají své nádobíčko pro ozvučení, nasvícení i zvukové a vizuální záznamy. Na pozadí scény poběží animace z kreseb a maleb mladších žáků výtvarníků. Maminky a babičky už před časem zahájily průzkum letitých domácích pokladnic se zaměřením na dobové oblečky. Diakonie Broumov nám ochotně poskytla dar textilu pro dost velký počet účinkujících. Podpořila nás taky významně SPONA – Spolek nadšenců ze Suchého dolu - krásnými a originálními, místy skutečně historickými kostýmy. 

V Kolárově divadle vás budeme čekat na premiéře v sobotu 25. března 2023 v 18 hodin nebo v neděli 26. března 2023 v 18 hodin. Předprodej vstupenek bude zahájen 8. března 2023 v Infocentru Pellyho domy. 

Doufáme, že se vše vydaří ke spokojenosti i k potěšení všech zúčastněných. 

Vaše Zuška


Článek s odkazem na stream a záznam koncertu ZDE