Dne 13. prosince jsme měli ve
škole Vánoční koncert, na který zavítala nevídaná návštěva – tři králové, kteří
přišli až z Betléma. Po dlouhém putování se u nás konečně mohli zahřát a
odpočinout si. Potom si s námi zazpívali. Dokonce jeden z nich uměl hrát na
klavír a zahrál vánoční píseň „Jak noc je jasná“.
Tři králové nám řekli, že se
jim u nás líbilo.
Kdo ví, třeba k nám zavítají i
příští rok?
Po koncertě následovala sladká
tečka. Nechyběla káva, čaj a výborné cukroví, které donesli ochotní
rodiče. Ani se nám nechtělo rozcházet...
Jonáš Kohl nám udělal krásné
fotky na památku.