V předvánočně svátečním čase se ve sboru věnujeme nejen koncertním přípravám ... ale tak jako v roce minulém, jsme se i letos připojili k akci Diakonie "Krabice od bot".
To se vezme obyčejná škatule od bot - jedna nebo dvě - naplní se malými dárky pro radost holce či klukovi, napíší se dětské pozdravy a přání k Vánocům, zabalí se to a odnese se to na sběrné místo, které se už postará o doručení. Letos jsme tedy pamatovali na jedno děvče a jednoho hocha z horších či smutnějších poměrů. Dárky jsme i letos shromáždili ochotně, vděčně a s láskou a doufáme, že jsme potěšili.
Děkujeme našim rodičům za praktickou podporu našeho obdarovávání.
Poslední vyučovací hodinu před vánočními prázdninami se Studánečka vydala na svoji už tradiční Vánoční návštěvu do polického Domova důchodců. Koncertní program vystřihla v milém prostředí našich starších spoluobčanů. Vděčné a pozorné publikum odměnilo děti i pedagogy nejednou slzičkou, úsměvy, bohatým potleskem i skvělým pohoštěním
Děkujeme, že můžeme dělat takové smysluplné věci!
ZVEME VÁS TÍMTO NA NOVOROČNÍ KONCERT STUDÁNKY A BIG BANDU, KDE PRO VÁS ZAZPÍVÁME I MY! 16. ledna 2026 v 19 hodin v Kolárově divadle!
Těšíme se na vás!!!
STUDÁNečKA








