Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2012-2013

20. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“ Vidnava 18. 10. 2012:

 

0a. kategorie:

Mini Brass:             Štěpán Kollert – trubka,

                  Doubravka Čápová – lesní roh              1. místo

1a. kategorie:

Junior Brass:          Tomáš Kubeček – trubka,

                    Markéta Jirmannová – lesní roh             

                                    Daniel Kubeček – baskřídlovka           1. místo


2a. kategorie:

Brass Band:             Jaroslav Kollert – trubka,

                                     Tomáš Pavel - trubka

                     Monika Němcová – lesní roh   

                     Jan Pavel - baskřídlovka          

                                      Lukáš Kubeček – tuba                   2. místo



Rozhlasová soutěž  Concerto Bohemia 2012

 

Kategorie ZUŠ do 16 let: smyčcové orchestry:

Archi piccoli                                                                 1. cena


Orchestra Piccola ma Giocosa                               3. cena


Koncert vítězů Žofín 10. 11. 2012 v přímém přenosu ČR3 stanice Vltava a ČT 2

 


Karlovarský skřivánek - krajské kolo (Červený kostelec 12. 2. 2013


kategorie mladších zpěváků:

Amálka Cvrkalová            - čestné uznání

Vladimír Uhnavý                1. místo


kategorie starších zpěváků:

Bára Zajícová                   2. místo

Markéta Valchařová        - čestné uznání



European Music Festival Neerpelt - Belgie   3. - 6. 5. 2013 


Kategorie G - Superieur:

Archi piccoli                                                                 2. cena



Archetti in Moravia Kroměříž 2. - 3. 6.2013


Kategorie »Začátečník«
Eliška Novotná                                       -  3. cena

Kategorie »Pokročilý«
Anna Lichá                                              -  1. cena
Anna Klára Pospíšilová                        -  2. cena

Kategorie »Budoucí Mistr«
Anna Novotná                                         -  2. cena
Karolína Karpfová                                  -  Čestné uznání
Kateřina Karpfová                                  -  Čestné uznání

Zvláštní ocenění poroty:

Čestné uznání za klavírní spolupráci - Pavel Čapek (ZUŠ Police nad Metují ČR)


Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů Brno  1. - 2. 6. 2013

Kategorie A / do 11 let věku /:

Lesní roh:          Doubravka Čápová     / 8 let /         3. cena
                             Markéta Jirmannová    /11 let/         1. cena

Baskřídlovka:    Daniel Kubeček           /11 let/         3. cena                              
                             Tomáš Hruška             /9 let /         2. cena                              

Tuba:                  Simona Taucová           /8 let /        1. cena
                            Michal Sirko                /10 let/         1. cena



Kategorie B / 12 – 13 let/:

Baskřídlovka:        Michal Lelek         / 13 let /         3. cena
                                                                                                                                      
Tuba:                      Marek Zítka         / 13 let /          1. cena                          



Mezinárodní soutěž pěveckých sborů FESTA MUSICALE Olomouc 8.6.2013


Kategorie mezinárodních mládežnických pěveckých sborů do 19 let:

Pěvecký sbor STUDÁNKA:           Stříbrná medaile


Kategorie Folklór s instrumentálním doprovodem pro mládežnické a dospělé sbory:

Pěvecký sbor STUDÁNKA:           Stříbrná medaile

Comments