Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2010-2011


17. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“ Vidnava 14. 10. 2010:

 

1a. kategorie:

Baby Brass:             Jaroslav Kollert – trubka,

                    Monika Němcová – lesní roh             

                                    Lukáš Kubeček – tuba                1. místo




Rozhlasová soutěž  Concerto Bohemia 2010

 

Kategorie ZUŠ do 16 let: smyčcové orchestry:

Orchestra Piccola ma Giocosa                            1. cena


Kategorie ZUŠ do 25 let: 

smyčcové orchestry:

Archi piccoli                                                             1. cena

Koncert vítězů Žofín 13.11.2010 v přímém přenosu ČR3 stanice Vltava a ČT 2

 



53. ročník mezinárodní houslové soutěže "Kocianovo Ústí"   5. - 8. 5. 2011 


1. kategorie:

Anna Pospíšilová - Diplom

Anna Lichá  -  

3. místo


3. kategorie:

Anna Novotná - Čestné uznání II. stupně


4. kategorie:

Markéta Nádvorníková - 3. místo



Archetti in Moravia  28. a 29. května 2011  Kroměříž


I. kategorie:
Anna Lichá              - 1. místo
Anna Pospíšilová     - 3. místo

III. kategorie:
Markéta Nádvorníková  - 1. místo
Kateřina Soumarová      - 2. místo
Anna Novotná              - 3. místo

Pro vystoupení s Moravskou filharmonií Zlín porota navrhla Kateřinu Soumarovou


Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů Brno 2011


Kategorie A – věk soutěžících do 13 let:

Tomáš Kubeček      9 let     trubka:             Diplom za účast

Doubravka Čápová  6 let     lesní roh:         Čestné uznání 1. stupně

Markéta Jirmannová 9 let  lesní roh:         Čestné uznání 1. stupně

Daniel Kubeček      10 let   tenor:              3. cena


Kategorie B -  věk soutěžících 14 – 15 let:

Jaroslav Kollert           trubka:             Čestné uznání 1. stupně

Monika Němcová         lesní roh:         1. cena



Mezinárodní soutěž pěveckých sborů FESTA MUSICALE Olomouc 10.6.2011


Pěvecký sbor STUDÁNKA:           Zlatá medaile



Comments