Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2008-2009

Prague junior note 5. – 7. 6. 2009  klavír

 

0. kategorie:

Lucie Johnová               – Čestné uznání

Sára Suchánková         – Čestné uznání


Archetti in Moravia  1. a 2. června 2009  Kroměříž

Kategorie »Začátečník«

o                   1. cena - Anna Lichá (Police nad Metují)

o                   2. cena - Kateřina Karpfová (Police nad Metují)

o                   3. cena - Anna Klára Pospíšilová (Police nad Metují)

 

Kategorie »Mírně pokročilý«

o                   3. cena - Anna Novotná (Police nad Metují)

o                   Zvláštní cena poroty za nejlepší provedení povinné skladby - Anna Novotná

 

Kategorie »Pokročilý«

o                   1. cena - Markéta Nádvorníková (Police nad Metují)

o                   2. cena - Kateřina Soumarová (Police nad Metují)

 

Kategorie »Budoucí Mistr«

o                   2. cena - Pavla Mazancová (Police nad Metují)

o                   Cena za vynikající provedení povinné skladby - Pavla Mazancová

 

Pro vystoupení s orchestrem byli navrženi:

o                   Markéta Nádvorníková (Police nad Metují)

 

 

Hradecké Guitarreando 22. – 23. 5. 2009

 

Kytarové duo (Zuzana Rainová a Tomáš Ševců)              1. místo




Mezinárodní interpretační soutěž žesťových nástrojů Brno 2009


Kategorie 0a – do 13 let: 


Jaroslav Kollert - trubka                 čestné uznání

Tomáš Pavel - trubka                      čestné uznání

Markéta Jirmannová - lesní roh    čestné uznání

Jan Pavel - baskřídlovka                3. cena

Josef Sichrovský - baskřídlovka 3. cena 

David Kašpar - lesní roh                3. cena

Lukáš Kubeček - tuba                   2. cena

Monika Němcová - lesní roh         2. cena


 

Mezinárodní houslová soutěž „Kocianovo Ústí“ 7. – 9. 5. 2009:


 I. kategorie:

Anna Klára Pospíšilová

Anna Lichá                                 čestné uznání I. stupně
 

II. kategorie:

Anna Novotná             


III. kategorie:

Markéta Nádvorníková              3. místo


IV. kategorie:
Šimon Michal                              1. místo – Laureát soutěže

Pavla Mazancová                      čestné uznání III. stupně

 

·       Cena Editio Bärenreiter Praha

·       Cena The European Union of Music Competitions for Youth (EMCY) za vynikající interpretační výkon

 

 

Karlovarský skřivánek 2009

 

Krajské kolo

Markéta Valchařová (I. kategorie):        1. místo a postup do celostátního kola

Zuzana Rainová (II. kategorie):              1. místo a postup do celostátního kola

 

 

Concerto Bohemia 2008

 

Kategorie ZUŠ do 16 let: komorní orchestry do 30 členů:

Dětský komorní orchestr                            1. cena

Koncert vítězů Žofín 15.11.2008 v přímém přenosu ČR3 stanice Vltava a ČT 2

 


15. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“      Vidnava 19. – 20. 10. 2008:

 

1a. kategorie:

Brass Duo:        Tomáš Pavel – trubka,

                  Jan Pavel – baskřídlovka:                 3. místo
 

Baby Brass:             Jaroslav Kollert – trubka,

                    Monika Němcová – lesní roh             

                                    Lukáš Kubeček – tuba                2. místo

2a. kategorie:

Junior Brass Band:

Marek Bartoš – trubka              
Vojtěch Troutnar – trubka              
David Kašpar – lesní roh              
Jan Podstata – baskřídlovka              
Dan Gábor – tuba                                    1. místo

 

Comments