Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2007-2008

Simandlova mezinárodní kontrabasová soutěž  Blatná 13. – 15. 6. 2008

 

1A. kategorie (do 15 let):

Anna Blažková                             – 2. cena

1B. kategorie (do 19 let):

Linda Sáričková                           – 2. cena

 

Prague junior note 6. – 8. 6. 2008  housle

 

0. kategorie:

Anna Lichá                                    – 2. cena

Anna Klára Pospíšilová               – 3. cena

1. kategorie:

Karolína Karpfová                        – 2. cena

Kateřina Karpfová                       – Čestné uznání I. stupně

2. kategorie:

Markéta Nádvorníková               – 1. cena

Anna Novotná                             – 3. cena

3. kategorie:

Hana Stejskalová                       – 2. cena

4. kategorie:

Šimon Michal                              – 1. cena (absolutní vítěz soutěže)

Šimon také získal další mimořádné finanční ceny:

-         Cena Nadace B. Martinů

-         Cena Nadace Život umělce

-         Cena Inter-Podium,

kterou spolu se Šimonem získala také Markéta Nádvorníková.


Archetti in Moravia  1. a 2. června 2008  Kroměříž

Kategorie „Začátečník“

1. cena Karolína Karpfová (ZUŠ Police n. M.)

+ Zvláštní cena ing. Karla Janečka za zdařilé provedení Danclových Variací

2. cena Kateřina Karpfová (ZUŠ Police n. M.) 

2. cena Anna Lichá (ZUŠ Police n. M.)

+ Zvláštní cena poroty nejmladšímu účastníkovi soutěže za celkový výkon 

2. cena Maxim Vik (ZUŠ Police n. M.)

 

Kategorie „Mírně pokročilý“

1. cena Anna Novotná (ZUŠ Police n. M.)

 

Kategorie „Pokročilý“

1. cena Markéta Nádvorníková (ZUŠ Police n. M.)

+ Zvláštní cena za nejlepší interpretaci povinné skladby Luboše Sluky Veselá promenáda

2. cena Pavla Mazancová (ZUŠ Police n. M.)

 

Kategorie „Budoucí mistr“

1. cena Šimon Michal (ZUŠ Police n. M.)

2. cena Žaneta Obršálová (ZUŠ Police n. M.)

Uznání za vynikající klavírní spolupráci obdržely prof. Mária Vaitová (Konzervatoř Kroměříž)

za doprovod Š. Michala v Sibeliově Koncertu a Karolina Sorokinová (ZUŠ Police n. M.).

Pro vystoupení s Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín v roce 2009 byli navrženi:

Šimon Michal a Markéta Nádvorníková.


Mezinárodní houslová soutěž „Kocianovo Ústí“ 8. – 11. 5. 2008:


I. kategorie:

Karolína Karpfová

Anna Lichá
 

II. kategorie:
Markéta Nádvorníková               1. místo

Anna Novotná


III. kategorie:

Pavla Mazancová                   - čestné uznání II. stupně

Hana Stejskalová

IV. kategorie:
Michal Šimon                              2. místo

Michal Matouš                             1. místo    - Laureát soutěže

·       Cena Editio Bärenreiter Praha

·       Cena The European Union of Music Competitions for Youth (EMCY) za vynikající interpretační výkon


 

Concerto Bohemia 2007

 

Kategorie ZUŠ do 25 let: komorní orchestry do 12 členů:

Komorní smyčcový orchestr Archi piccoli                            1. cena

Koncert vítězů Žofín 17.11.2007 v přímém přenosu ČR3 stanice Vltava a ČT 2


14. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“      Vidnava 19. – 20. 10. 2006:

 

0. kategorie:

Brass Duo:               Tomáš Pavel – trubka,

                  Jan Pavel – baskřídlovka:        1. místo
 

1. kategorie:
Baby Brass:         Jaroslav Kollert – trubka,

                Monika Němcová – lesní roh             

                        Lukáš Kubeček – tuba                     1. místo
 

1. kategorie:

Junior Brass Band:

Marek Bartoš – trubka              
Pavel Kubeček – trubka              
David Kašpar – lesní roh              
Jan Podstata – baskřídlovka              
Dan Gábor – tuba                                         2. místo

 

3. kategorie:

Brass Band:

Tomáš Podstata - trubka 
Pavel Pfeifer – trubka

Martin Kubeček - lesní roh
Jaroslav Matěna - baskřídlovka
Tomáš Gábor – tuba                                          2. místo

Comments