Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2006-2007

7. ročník národní soutěže houslových duet Filcíkova Chrast 2007 

 

1. kategorie:

1. cena: Anna Novotná a Maxim Vik + cena za nejlepší interpretaci skladby J.N.Filcíka

1. cena: Karolína Karpfová a Kateřina Karpfová

 

2. kategorie:

1. cena: Markéta Nádvorníková a Kateřina Soumarová

 

3. kategorie:

1. cena: Hana Stejskalová a Petra Soukupová

 

4. kategorie:

3. cena: Žaneta Obršálová a Kristýna Hargitaiová

 

Cena pro nejúspěšnějšího pedagoga: Ladislav Michal



Mezinárodní soutěž pěveckých sborů „IUVENTUS MUNDI CANTAT“ Olomouc 11. – 12. 6. 2007:

 

Pěvecký sbor „Studánka“              - stříbrná medaile



Prague junior note 8. – 11. 6. 2007  violoncello

 

Kategorie nejmladších:              - Karolína Soukupová                            3. cena

 

 

Mezinárodní kytarová soutěž Zruč nad Sázavou 8. – 10. 6. 2007

 

I. kategorie:                                          - Tomáš Ševců                            8. místo

 

Archetti in Moravia  2. a 3. června 2007  Kroměříž

Kategorie „Mírně pokročilí“:

Markéta Nádvorníková                      1. cena

Zvláštní cena prof. Ivana Štrause za nejmuzikálnější provedení povinné skladby Stanislava Noska "Vivacissimo"

Kateřina Soumarová                         2. cena

Kategorie „ Budoucí mistr“:

Matouš Michal                                    1. cena

Zvláštní cena ing. Karla Janečka – vsuvka do kadence E. Saureta od J. Muzyky


Šimon Michal                                      2. cena

Zvláštní cena ing. Karla Janečka za hudební projev ve skladbě Ernesta Blocha "Nigun"

 

Koncert vítězů s Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín 29. 5. 2008: Matouš Michal, Šimon Michal a Markéta Nádvorníková ze ZUŠ Police nad Metují.

 


Mezinárodní houslová soutěž „Kocianovo Ústí“ 8. – 12. 5. 2007:


I. kategorie: 
Novotná Anna               3. místo


II. kategorie:
Nádvorníková Markéta - 1. místo,

Cena Nadačního fondu MJK pro nejlepšího interpreta skladby Jar. Kociana


Soumarová Kateřina - Čestné uznání 1. stupně


III. kategorie:
Michal Šimon                 1. místo


IV. kategorie:
Michal Matouš               2. místo


Mezinárodní interpretační soutěž Brno květen 2007:

Diplom za účast:

Jan Klein - trubka, Jaroslav Kollert - trubka kat. 0a - do 13 let
Chananel Sichrovský - trubka 0b - do 16 let

Čestné uznání:

Monika Němcová - lesní roh Kat. 0a
David Kašpar - lesní roh Kat. 0a

4. cena:

Marek Bartoš - trubka kat. 0a

3. cena:

Josef Sichrovský - baskřídlovka kat. 0a

2. cena

Lukáš Kubeček - tuba kat. 0a


Concerto Bohemia 2006

 

Kategorie ZUŠ do 16 let: komorní orchestry do 30 členů:

Dětský komorní orchestr                            1. cena

Koncert vítězů Žofín 17.11.2006 v přímém přenosu ČR3 stanice Vltava a ČT 2



13. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“      Vidnava 19. – 20. 10. 2006:

 

0. kategorie:

Brass Duo:       Tomáš Pavel – trubka,

                            Jan Pavel – baskřídlovka:                            1. místo

1. kategorie:
Baby Brass:        Jaroslav Kollert – trubka,

                Monika Němcová – lesní roh             

        Lukáš Kubeček – tuba                            1. místo

 

1. kategorie:

Junior Brass Band:

Marek Bartoš – trubka              
Pavel Kubeček – trubka              
David Kašpar – lesní roh              
Jan Podstata – baskřídlovka              
Dan Gábor – tuba                                          2. místo

 

3. kategorie:

Brass Band:

Tomáš Podstata - trubka 
Pavel Pfeifer – trubka

Martin Kubeček - lesní roh
Jaroslav Matěna - baskřídlovka
Tomáš Gábor – tuba                            2. místo

 

Comments