Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2005-2006

Simandlova mezinárodní kontrabasová soutěž  Blatná 22. – 25. 6. 2006

 

1A. kategorie (do 15 let):

Anna Blažková                             – 1. cena

Linda Sáričková                          – 2. cena

 

Mezinárodní houslová soutěž „Kocianovo Ústí“ 8. – 12. 5. 2006:

 

První kategorie:

Markéta Nádvorníková              1. místo

 

Druhá kategorie:

Hana Stejskalová                        3. místo

Kateřina Soumarová                  6. místo

 

Třetí kategorie:

Matouš Michal                            2. místo

Šimon Michal                              4. místo

 

Houslová soutěž Mistra Josefa Muziky – Nová Paka 29. 4. 2006

 

1. kategorie (6 – 7 let)

stříbrná medaile – Maxim Vik

bronzová medaile – Kateřina Karpfová

4. místo – Tomáš Thér

6. místo – Gabriela Soumarová

 

2. kategorie (8 – 9 let)

zlatá medaile – Anna Novotná

čestné uznání – Karolína Karpfová

 

DUBAI – 3. ročník mezinárodní houslové soutěže mladých houslistů do 20 let 5. – 13. 4. 2006

 

Matouš Michal                            2. místo

 

Zvláštní cena: Vystoupení na Koncertu vítězů (Paganiniho Koncert D dur za doprovodu Symfonického orchestru Konzervatoře P. I. Čajkovského z Moskvy)

 

12. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“      Vidnava 21. 10. 2005:

 

0. kategorie:

Brass trio:                                                                                     1. místo

Jaroslav Kollert  – trubka

Monika Němcová – lesní roh

Lukáš Kubeček – tuba              

1. kategorie:
Baby Brass:                                                                                   2. místo

Marek Bartoš – trubka

Pavel Kubeček – trubka

Jakub Havlík – lesní roh

Dan Gábor – tuba

 

3. kategorie:

Junior Brass Band                                        3. místo

Tomáš Podstata - trubka 
Pavel Pfeifer – trubka

Martin Kubeček - lesní roh
Jaroslav Matěna - baskřídlovka
Tomáš Gábor – tuba             

 

Comments