Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2003-2004

10. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“ Vidnava 17. 10. 2003:

·           Brass Band                                                                  1. místo  (Laureát soutěže)

·           Junior Brass Band                                                     1. místo  (Laureát soutěže)

·           Žesťové trio                                                                  1. místo

 

Rozhlasová soutěž CONCERTO BOHEMIA 2003:


·           Archi piccoli                                        - vítěz národního finále

·           Junior Brass Band                            - vítěz národního finále

účast na koncertu vítězů na Žofíně v Praze  15. 11. 2003

(Přímý přenos Čro 3 stanice Vltava a ČT 2)

 

·           Brass Band                                          - laureát národního finále

 

 

Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů Hradec Králové 22. 4. 2004:


Pěvecký sbor „Studánka              - 2. místo

 


Mezinárodní houslová soutěž „Kocianovo Ústí“ 5. – 8. 5. 2004:


1. kategorie:            Nádvorníková Markéta              - Čestné uznání I. stupně

Soumarová Kateřina                 - Čestné uznání II. stupně

Stejskalová Hana                      - Čestné uznání III. stupně

2. kategorie:            Michal Matouš                            1. místo

                                   Michal Šimon                              3. místo

                                   Obršálová Žaneta                       - 10. místo

4. kategorie:            Skálová Anna                              2. místo

 

účast na koncertu vítězů:              Michal Matouš

                    Michal Šimon

                                                       Skálová Anna

 

Celostátní soutěž Prague Junior Note 2004 – Praha 4. – 7. června 2004:


0. kategorie:                                 Nádvorníková Markéta              1. místo

                                                        Karpfová Karolína                      - Čestné uznání I. stupně

                                                        Novotná Anna                            - Čestné uznání I. stupně

                                                        Vik Max                                      - Čestné uznání I. stupně

1. kategorie:

                    Stejskalová Hana                         2. místo

                                                        Soumarová Kateřina                    3. místo

                                                        Burešová Klára                            - čestné uznání

2. kategorie:                                 Michal Matouš                            2. místo

                                                        Michal Šimon                              2. místo

                                                        Obršálová Žaneta                       - čestné uznání

3. kategorie:                                 Skálová Anna                               1. místo

 

Mezinárodní soutěž pěveckých sborů „IUVENTUS MUNDI CANTAT“ Olomouc 11. – 12. 6. 2004:


Pěvecký sbor „Studánka              - bronzová medaile

Komorní sbor „KOS                       - bronzová medaile

 

Comments