Soutěže‎ > ‎Soutěže ostatní‎ > ‎

2002-2003

9. ročník interpretační soutěže „Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus“ Vidnava 17. 10. 2002:


·           Brass Band                                    - 1. místo

·           Junior Brass Band                       - 1. místo

 


Rozhlasová soutěž CONCERTO BOHEMIA 2002:


·           Žákovský smyčcový orchestr              - vítěz národního finále

·           účast na koncertu vítězů na Pražském hradě  9. 11. 2002

·           (Přímý přenos Čro 3 stanice Vltava a ČT 2)

 


Karlovarský skřivánek – okresní kolo 14. 2. 2002:


·           Teuberová Kateřina                         - 3. místo

·           Švorčíková Radka                            - 2. místo

·           Kubaláková Jana

·           Kubalák Štěpán

·           Michálková Helena

 

Mezinárodní violoncellová soutěž „Heranovo Ústí“ 24. – 26. 4. 2003:


2. kategorie:            Bihari Stanislav            - 4. místo (Čestné uznání I. stupně)

Hejzlar Tomáš              - 4. místo (Čestné uznání I. stupně)

 


Mezinárodní houslová soutěž „Kocianovo Ústí“ 7. – 10. 5. 2003:


1. kategorie:            Michal Šimon                     1. místo

Soumarová Kateřina        - 4. místo (Čestné uznání I. stupně)

Stejskalová Hana              - 10. místo

2. kategorie:            Michal Matouš                    1. místo

3. kategorie:            Skálová Anna                     - 3. místo

účast na koncertu vítězů:              Michal Matouš

                                                        Michal Šimon

 

Celostátní soutěž Prague Junior Note 2003:


·           Anna Blažková (klavír)                          - diplom za účast

·           Tereza Špuláková (klavír)                    - čestné uznání

·           Stanislav Bihari (violoncello)              - 1. místo

·           Stanislav Bihari (violoncello)              - čestné uznání

·           Tomáš Hejzlar (violoncello)              - čestné uznání + cena B. Martinů za vynikající interpretaci

 


Národní soutěž houslových duet „Filcíkova Chrast“ 14.  6. 2003:


1. kategorie              1. cena    Stejskalová Hana + Soumarová Kateřina + za nejlepší interpretaci povinné skladby

                                     2. cena    Nádvorníková Markéta + Burešová Klára

2. kategorie              1. cena    Michal Matouš + Michal Šimon (Laureáti soutěže)

                                     2. cena    Obršálová Žaneta + Hargitaiová Kristýna

3. kategorie              1. cena    Skálová Anna + Fulková Petra

             

·       Cena starosty pro absolutního vítěze soutěže

·       Cena za nejlepší interpretaci povinné skladby

·       Cena poroty za vynikající pedagogickou přípravu – Ladislav Michal

·       Účast na koncertu vítězů

 

Comments