Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2014-2015

dechové nástroje:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                                  Krajské kolo:                                    Ústřední kolo:

Trubka: 
kategorie 0: 
Hlaváčková Lucie                                  - 1. místo s postupem                - 1. místo 
Rotter Tomáš                                         - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Kategorie 1: 
Meier Jakub                                            - 1. místo s postupem                - 1. místo 
Hlaváček Josef                                       - 1. místo s postupem                - 1. místo s postupem                                               - 3. místo 
Karpf Mikuláš                                        - 2. místo 
Vaníčková Marie                                    - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Kategorie 2: 
Kollert Štěpán                                        - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Kategorie 3: 
Kubeček Tomáš                                     - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Lesní roh:
Kategorie 0: 
Leontýna Bezušková                            - 1. místo s postupem                - 1. místo 
Michaela Kholová                                  - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Kategorie 1: 
Kristýna Sirková                                   - 1. místo s postupem                - 1. místo 
Doubravka Čápová                              - 1. místo s postupem                - 1. místo  s postupem                                               - 3. místo 
Eliška Jirmannová                                - 1. místo s postupem                - 1. místo  s postupem                                               - 2. místo 

Kategorie 3:
Jirmannová Markéta                              - 1. místo s postupem                - 1. místo  s postupem                                            - 2. místo 

Baskřídlovka:
Kategorie 1: 
Krtička Jakub                                 - 1. místo s postupem                - 1. místo
Tomáš Hruška                               - 1. místo s postupem                - 1. místo

Kategorie 3: 
Kubeček Daniel                                    - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Kategorie 5: 
Michal Lelek                                          - 1. místo s postupem                - 1. místo 


Trombon: 
Kategorie 4: 
Procházka Vojtěch                             - 1. místo s postupem                - 1. místo 


Tuba: 
Kategorie 1: 
Taucová Simona                                - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Kategorie 2: 
Sirko Michal                                       - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Kategorie 4: 

Zítka Marek                                       - 1. místo s postupem                - 1. místo   s postupem                                               - 2. místo 

Zobcová flétna: 

kategorie 3: 
Notková Barbora                               - 1. místo s postupem                - 2. místo  

Klarinet: 

kategorie 5: 
Trnovský Jiří                                      - 1. místo s postupem                - 1. místo  

Ústřední kolo:

Lenka Němcová – ZUŠ Police nad Metují - Cena za dlouholetou úspěšnou pedagogickou činnost

Karolína Sorokinová – ZUŠ Police nad Metují - Cena za klavírní doprovod 


bicí nástroje:

Soutěžící:                                               Okresní kolo:                               Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Šimon Štolfa                                                      - 2. místo 

Percussion orchestra                                    - 1. místo s postupem                    - 1. místo   s postupem                                  (neúčast pro úraz)

Stragadoooga                                                   - 1. místo s postupem                    - 1. místo   s postupem                                   - 2. místo

Krajské kolo:

Stragadoooga - absolutní vítěz celé soutěže


Smyčcové soubory a orchestry:

Soutěžící:                                                                  Krajské kolo:                                                         Ústřední kolo:  

Orchestra Piccola ma Giocosa                      - 1. místo 

 Archi Piccoli                                               - 1. místo s postupem                              -  1. místo    


Krajské kolo:

Orchestra Piccola ma Giocosa - absolutní vítěz v soutěži smyčcových souborů

Archi Piccoli - absolutní vítěz celé soutěže


Ústřední kolo:

Archi Piccoli - absolutní vítěz celé soutěže

Archi Piccoli - Cena Moravské filharmonie


Sólový a komorní zpěv:

Soutěžící:                                               Okresní kolo:                               Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

kategorie 0: 

Dvořáková Anna                                                       - 2. místo 

Fulka Matyáš                                                             - 2. místo 

Skalová Karolína                                                       - 2. místo 

Suchomel Michal                                                      - 3. místo 

Vajsarová Aneta                                                       - 2. místo 

Kategorie 1: 

Uhnavý Vladimír                                                     - 2. místo 
Liskovský Petr                                                         - 1. místo s postupem                - 2. místo

Kategorie 2: 

Skalová Kristýna                                                     - 2. místo 

Kategorie 4: 

Johnová Eliška                                                         - 3. místo 
Mašatová Petra                                                        - 2. místo 
Ševců Hedvika                                                         - 2. místo 
Zajícová Barbora                                                    - 3. místo 

Comments