Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2013-2014

klavír:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                                  Krajské kolo:                                    Ústřední kolo:

0. kategorie:  

Kohlová Štěpánka                      - 1. místo s postupem                   - 1. místo 

I. kategorie:

Kohl Jonáš                                 - 1. místo 

Važan Michael                           - 1. místo s postupem                   - 1. místo s postupem                    - 2. místo      

II. kategorie:

Cvrkalová Amelie                      - 1. místo s postupem                   - 2. místo 

IV. kategorie:

Bartošová Kristýna                   - 1. místo s postupem                   - 2. místo 

VII. kategorie:

Johnová Lucie                           - 1. místo s postupem                  - 1. místo s postupem                     - Čestné uznání

Suchánková Sára                      - 1. místo s postupem                 - 1. místo s postupem                     - 3. místo 

VIII. kategorie:

Pohnerová Eliška                     - 1. místo s postupem                    - 2. místo 

IX. kategorie:

Troutnarová Magdaléna        - 1. místo s postupem                      - 1. místo 

 

Zvláštní ceny poroty:
Krajské kolo:
Cena za vynikající interpretaci skladby A. Žilinského - Kohlová Štěpánka – 0. kat.

Cena za vynikající interpretaci skladby S. Prokofjeva – Suchánková Sára – 7. kat.

Uznání poroty za vynikající pedagogickou přípravu: Goslinská Regina

 

smyčce:

Soutěžící:                                               Okresní kolo:                               Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Lichá Anna (housle)                              - 1. místo s postupem                - 1. místo 

 Lichá Lucie (housle)                             - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Novotná Eliška (housle)                        - 1. místo s postupem                - 1. místo

Novotná Barbara (housle)                    - 1. místo s postupem                 - 1. místo

Pospíšilová Anna Klára (housle)           - 1. místo s postupem                - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Karpfová Kateřina (housle)                   - 1. místo s postupem                - 1. místo

Karpfová Karolína (housle)                   - 1. místo s postupem                - 1. místo  s postupem                 - 3. místo 

Novotná Anna (housle)                         - 1. místo s postupem                - 1. místo s postupem                  - 2. místo

Soukupová Petra (housle)                    - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Pospíšil Josef (housle)                          - 1. místo s postupem               - 1. místo 

Vik Maxim (viola)                                   - 1. místo s postupem               - 1. místo

Vik Samuel (violoncello)                       - 1. místo s postupem                - 1. místo

Jirásek Lukáš (violoncello)                   - 1. místo s postupem                - 1. místo

Pospíšilová Františka (violoncello)       - 1. místo s postupem                - 1. místo  s postupem                 - 2. místo

Soukupová Karolína (violoncello)        - 1. místo s postupem                - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Hrnčíř Michal (kontrabas)                    - 1. místo s postupem                - 2. místo

Soumarová Gabriela (kontrabas)        - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Justová Alena (kontrabas)                  - 1. místo s postupem                - 1. místo 

Zvláštní ceny poroty:
Krajské kolo:
Anna Pospíšilová - Cena za mimořádný interpretační výkon

Anna Novotná - Cena za mimořádný interpretační výkon

Karolina Sorokinová - Cena poroty za vynikající klavírní spolupráci

Michaela Michalová - Cena poroty za vynikající pedagogické vedení

Dagmar Vajsarová - Cena poroty za vynikající pedagogické vedení


kytara:

Soutěžící:                                             Okresní kolo:                                 Krajské kolo:                         Ústřední kolo:

Hušková Kateřina                               - 2. místo

Nosek Radovan                                  - 2. místo

Kytarové duo: 

Tiefa Tomáš                                        - 1. místo s postupem                   - 2. místo
Malík Nikolas

Vídeňová Květa                                  - 1. místo s postupem                   - 2. místo
Prchalová Monika

Dechové orchestry:

Soutěžící:                                                                  Krajské kolo:                                                         Ústřední kolo:  

Velký dechový orchestr                           - 1. místo s postupem                                        - Zlaté pásmo              

Comments