Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2012-2013

komorní soubory s převahou smyčcových nástrojů:

Soutěžící:                                                                         Krajské kolo:                                               Ústřední kolo:


I. kategorie (věkový průměr do 10 let)
Klavírní trio ZUŠ Police nad Metují                             1. místo s postupem                         2. místo
  • Pospíšilová Anna Klára (housle)
  • Pospíšilová Františka (violoncello)
  • Cvrkalová Amelie (klavír)

II. kategorie (věkový průměr do 12 let)
Klavírní kvarteto ZUŠ Police nad Metují                     1. místo s postupem                         - 2. místo
                                                                    (Absolutní vítěz soutěže)
  • Lichá Anna (housle)
  • Karpfová Kateřina (viola) 
  • Lichý Petr (violoncello)
  • Suchánková Sára (klavír)

III. kategorie (věkový průměr do 15 let)
Klavírní kvarteto ZUŠ Police nad Metují                     1. místo s postupem                         2. místo
  • Soukupová Petra  (housle)
  • Karpfová Karolína (viola) 
  • Soukupová Karolína (violoncello)
  • Johnová Lucie (klavír)

IV. kategorie (věkový průměr nad 15 let)
Klavírní kvinteto ZUŠ Police nad Metují                     1. místo s postupem                        - 1. místo
                                                                    (Absolutní vítěz soutěže)
  • Novotná Anna   (housle)
  • Vik Maxim (viola) 
  • Kašpar Adam (violoncello)
  • Blažková Anna (kontrabas)
  • Troutnarová Magdaléna (klavír)

Zvláštní ceny odborné poroty v ústředním kole:

Magdaléna Troutnarová - za vynikající výkon ve hře na klavír

Anna Blažková - za vynikající výkon ve hře na kontrabas

Anna Novotná - za vynikající výkon ve hře na housle

Františka Pospíšilová - za vynikající výkon ve hře na violoncello

Sára Suchánková - za mimořádný - stylový výkon na klavír

Klavírní trio ZUŠ Police nad Metují - ocenění za hru zpaměti


komorní soubory s převahou dechových nástrojů:

Soutěžící:                                                                         Krajské kolo:                                               Ústřední kolo:


I. kategorie (věkový průměr do 10 let)
Mini Brass:                                                                 - 1. místo s postupem                         1. místo
Josef Hlaváček - trubka 
Eliška Jirmannová - lesní roh

Baby Brass:                                                    - 1. místo s postupem                         2. místo
Štěpán Kollert - trubka 
Doubravka Čápová - lesní roh                     

II. kategorie (věkový průměr do 13 let)   

Junior Brass:                                                         1. místo s postupem                         2. místo
Tomáš Kubeček - trubka 
Markéta Jirmannová - lesní roh 
Daniel Kubeček - baryton

IV. kategorie (věkový průměr nad 16 let)



Brass Band:                                                   - 1. místo s postupem                         - 2. místo 
                                                                  (Absolutní vítěz soutěže)
Chananel Sichrovský - trubka
Tomáš Pavel - trubka 
Jan Pavel - baryton
Josef Sichrovský - baryton
Lukáš Kubeček - tuba


Klarinetové trio:                                           2. místo

Pavlína Hilscherová - klarinet
Katka Pastorková - klarinet
Jiří Trnovský - klarinet


Dechové trio:                                               2. místo
Klára Šulcová - flétna
Katka Pastorková - klarinet
Jiří Trnovský - basklarinet

Kvarteto příčných fléten:                              2. místo

Zvláštní cena odborné poroty v krajském kole:

Jiří Trnovský                    Zvláštní ocenění za vynikající výkon na basklarinet


Zvláštní ceny odborné poroty v ústředním kole:

Doubravka Čápová              Zvláštní ocenění za nejmladšího účastníka soutěže

Mini Brass                             Zvláštní ocenění za nejmladší soubor

Eliška Jirmannová                Zvláštní ocenění za vynikající výkon na lesní roh

p. uč. Lenka Němcová        Zvláštní ocenění za pedagogické vedení


Hra na EKN:

Soutěžící:                                                                         Krajské kolo:                                               Ústřední kolo:

Řezníček Přemysl                                                 1. místo

Škopová Nikola                                                   2. místo


Hra na akordeon:

Soutěžící:                                                                         Krajské kolo:                                               Ústřední kolo:

Foglar Jaroslav                                                 čestné uznání
Comments