Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2011-2012

smyčcové soubory a orchestry:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Orchestra Piccola ma Giocosa     - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             2. místo

Archi Piccoli                              - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

 Zvláštní ceny poroty (krajské kolo):            

Orchestra Piccola ma Giocosa - ZUŠ Police nad Metují - Zvláštní cena poroty za mimořádný interpretační výkon

Archi piccoli  - ZUŠ Police nad Metují - Zvláštní cena poroty za mimořádný interpretační výkon

Michaela Michalová - ZUŠ Police nad Metují - Zvláštní cena poroty za vynikající pedagogickou práci

Karolína Soukupová, Petr Lichý - ZUŠ Police nad Metují - Zvláštní cena poroty za interpretační výkon sólových violoncellistů

 

žesťové nástroje:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Trubka:
Kubeček Tomáš                                    - 1. místo s postupem                 - 1. místo s postupem                 - 3. místo
Sichrovský Chanael                               - 1. místo s postupem                 - 1. místo s postupem                 - 1. místo
Šefc Jan                                               - 1. místo s postupem                 - 1. místo
Bigas Petr                                            - 1. místo s postupem                 - 2. místo
Hubka Vít                                             - 1. místo s postupem                 - 2. místo

Lesní roh:
Jirmanová Markéta                               - 1. místo s postupem                  - 1. místo s postupem                 - 1. místo
Čápová Doubravka                                - 1. místo s postupem                  - 1. místo
Jirmanová Eliška                                  - 1. místo s postupem                  - 1. místo
Středa Petr                                          - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Tenor:
Sichrovský Josef                                   - 1. místo s postupem                   - 1. místo s postupem                 - 1. místo
Hruška Tomáš                                      - 1. místo s postupem                   - 1. místo
Kubeček Daniel                                     - 1. místo s postupem                   - 1. místo
Lelek Michal                                         - 1. místo s postupem                   - 1. místo
Nosek Radovan                                     - 1. místo s postupem                   - 2. místo
Hynková Nela                                       - 1. místo s postupem                   2. místo

Pozoun:
Hubka David                                        - 1. místo s postupem                   1. místo

Tuba:
Kubeček Lukáš                                     - 1. místo s postupem                   - 1. místo s postupem                 - 2. místo
Taucová Simona                                  1. místo s postupem                   - 1. místo
Sirko Michal                                         - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Zvláštní ceny poroty (krajské kolo):          

·       Karolina Sorokinová – zvláštní ocenění za vynikající klavírní spolupráci

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):          

·      Zvláštní ocenění Karolině Sorokinové za klavírní doprovod

·      Zvláštní ocenění Pavlu Čapkovi za klavírní doprovod

·      Zvláštní ocenění Lence Němcové za pedagogickou práci

·      Diplom Lence Němcové za dlouhodobou a systematickou pedagogickou práci při výuce žesťových nástrojů


 bicí nástroje:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Štolfa Šimon                                        - 1. místo s postupem             - 2. místo

Volák Ondřej                                       - 2. místo

Zvláštní ceny poroty (krajské kolo):          

·       Štolfa Šimon – cena nejmladšímu účastníku soutěže

 

dřevěné dechové nástroje:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Klarinet:
Trnovský Jiří                                - 1. místo s postupem              - 1. místo 

Pastorková Katka                         - 1. místo s postupem              - 1. místo 

Pátková Barbora                           - 1. místo s postupem              - 1. místo 


Příčná flétna:
Šulcová Klára                               - 1. místo s postupem              - 3. místo 

Stejskalová Tereza                       - 2. místo

 

zpěv:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Zuzana Rainová                      - první místo s postupem                     - druhé místo

Zuzana Trnovská                    - první místo s postupem                     - druhé místo

Vladimír Uhnavý                      - druhé místo

Petra Mašatová                       - druhé místo

Barbora Zajícová                     - druhé místo

Eliška Johnová                        - třetí místo

Nela Řehořová                        - třetí místo

Hedvika Ševců                        - čestné uznání

Zvláštní ceny poroty (krajské kolo):          

·       Pavel Čapek – zvláštní ocenění za vynikající klavírní spolupráci

·       Zuzana Rainová – zvláštní cenu poroty za vynikající interpretaci písně 20. století

Comments