Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2010-2011

klavír:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Suchánková Sára                                          - 1. místo s postupem            - 1. místo s postupem           čestné uznání

Troutnarová Magdaléna                               - 1. místo s postupem             - 1. místo   

Johnová Lucie                                              - 1. místo s postupem             - 1. místo

Valchařová Markéta                                     - 2. místo

Zvláštní ceny poroty:
Krajské kolo:
Suchánková Sára - Zvláštní cena za interpretaci skladby z období romantismu
Goslinská Regina - Ocenění pro nejlepší pedagogy

smyčce:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Lichá Anna (housle)                                  - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Novotná Eliška (housle)                           - 1. místo s postupem         - 3. místo

Pospíšilová Anna Klára (housle)               - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 3. místo

Karpfová Kateřina (housle)                       - 1. místo s postupem         - 1. místo

Karpfová Karolína (housle)                       - 1. místo s postupem         - 1. místo

Novotná Anna (housle)                            - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 3. místo

Nádvorníková Markéta (housle)               - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Soumarová Kateřina (housle)                   - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 2. místo

Vik Maxim (viola)                                    - 1. místo s postupem         - 2. místo

Soukupová Petra (viola)                           - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Jirásek Lukáš (violoncello)                      - 1. místo s postupem         - 1. místo

Pospíšilová Františka (violoncello)          - 1. místo s postupem         - 1. místo

Soukupová Karolína (violoncello)            - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 1. místo

Lichý Petr (violoncello)                            - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 2. místo

Pacner Pavel (violoncello)                        - 1. místo s postupem         - 2. místo

Kašpar Adam (violoncello)                      - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - ČU I. stupně

Seidl Jakub (kontrabas)                           - 1. místo s postupem         - 1. místo

Blažková Anna (kontrabas)                     - 1. místo s postupem         - 1. místo s postupem                  - 2. místo

Zvláštní ceny poroty:
Krajské kolo:
Novotná Eliška - Diplom pro nejmladšího účastníka houslové soutěže
Lichá Anna - Diplom za nejpřesvědčivější interpretační výkon v I. kategorii
Nádvorníková Markéta - Diplom pro absolutního vítěze houslové soutěže
Soumarová Kateřina - Diplom pro absolutního vítěze houslové soutěže
Michal Ladislav - Ocenění pro nejlepší pedagogy
Foltýnová Daniela - Cena za vynikající klavírní doprovod
Pospíšilová Františka - Diplom pro nejmladšího účastníka violoncellové soutěže
Lichý Petr - Diplom za interpretaci Sonaty e moll A. Vivaldi
Seidl Jakub - Diplom pro nejmladšího účastníka kontrabasové soutěže
Blažková Anna - Zvláštní cena za interpretaci Capriccia M. Gajdoše

Zvláštní ceny poroty:
Celostátní kolo:

Cena poroty nejúspěšnější škole za nejvyšší počet udělených 1. míst  -  ZUŠ Police nad Metují

Ocenění poroty za pedagogickou práci - Ladislav Michal, ZUŠ Police nad Metují


kytara:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Tiefa Tomáš                                         - 1. místo s postupem                        - 1. místo

Jareš David                                           - 1. místo s postupem                        - 2. místo

Ševců Tomáš                                        - 1. místo s postupem                        - 1. místo s postupem        čestné uznání

Rainová Zuzana                                    - 1. místo s postupem                        - 2. místo
Cena poroty za mimořádný hudební výkon

Kytarové duo:                                   - 1. místo s postupem                         - 2. místo
Rejchrtová Markéta
Lecnarová Radka


akordeon:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Foglar Jaroslav                                                                                               - 3. místo

Horáková Alena                                                                                             - čestné uznání

Akordeonové duo (J. Foglar, A. Horáková)                                                     - 3. místo

    

Comments