Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2008-2009

smyčcové soubory a orchestry:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Orchestra Piccola ma Giocosa     - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

Archi Piccoli                              - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

 Zvláštní ceny poroty (krajské kolo):            

  • Cena absolutnímu vítězi soutěže: Archi piccoli (ZUŠ Police nad Metují)
  • Cena za mimořádnou interpretaci skladby: A. Vivaldi - L´Estro Armonico (Archi piccoli - ZUŠ Police nad Metují)
  • Ocenění interpretace orchestru s nejnižším věkovým průměrem: Orchestra Piccola ma Giocosa (ZUŠ Police nad Metují)
  • Ocenění za příkladnou pedagogickou práci: Michaela Michalová (ZUŠ Police nad Metují)

 

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):          

  • Cena absolutnímu vítězi soutěže: Archi piccoli (ZUŠ Police nad Metují)
  • Ocenění dirigentky Michaely Michalové  za umělecké vedení
  • Ocenění vynikajících sólových výkonů – H. Stejskalová, M. Nádvorníková, T. Hejzlar


žesťové nástroje:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Pavel Tomáš (trubka)                          - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Kollert Jaroslav (trubka)                      - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Sichrovský Chan (trubka)                   - 1. místo s postupem                         - 1. místo s postupem         1. místo

Němcová Monika (lesní roh)               - 1. místo s postupem                        - 1. místo s postupem         1. místo

Jirmanová Markéta (lesní roh)            - 1. místo s postupem                         - 1. místo        

Sichrovský Josef (tenor)                     - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Pavel Jan (tenor)                                - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Kubeček Lukáš (tuba)                       - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):          

·       Karolina Sorokinová – zvláštní ocenění za vynikající klavírní spolupráci

·       Lenka Němcová – zvláštní cena za vynikající pedagogické vedení

 

 bicí nástroje:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Faifer David                                        - 1. místo s postupem             - 1. místo

Kollert Tomáš                                     - 1. místo s postupem             - 2. místo

Šrámková Karolína                              - 1. místo                                  

Vyčichlo Jan                                        - 1. místo

Obst Petr                                              - 2. místo

Pohlová Hedvika                                   - 2. místo

 

 

dřevěné dechové nástroje:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Pátek Matěj (klarinet)                             - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     2. místo

Pátková Barbora (klarinet)                      - 1. místo s postupem             - 1. místo

Pastorková Katka (klarinet)                     - 2. místo

Krucinová Hana (příčná flétna)               - 2. místo                   

Šulcová Klára (příčná flétna)                   - 1. místo s postupem             - 2. místo

Stejskalová Tereza (příčná flétna)           - 1. místo

Milatová Lucie (příčná flétna)                 - 2. místo

Steinerová Anna (příčná flétna)               - 2. místo

Vítová Kateřina (příčná flétna)                 - 2. místo

 

 

zpěv:

Soutěžící:                                          Okresní kolo:                            Krajské kolo:                               Ústřední kolo:

Valchařová Markéta                                - 2. místo

Rainová Zuzana                                      - 1. místo        

Pátková Barbora                                      - 3. místo        

Vaisarová Kateřina                                 - 3. místo

Dívčí trio                                               - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     č. uznání

                        Pátková Barbora

                        Patrná Andrea

                        Rainová Zuzana

Comments