Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2007-2008

Smyčce sólo:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Nádvorníková Markéta (housle)            - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem           - 2. místo

Michal Šimon             (housle)              - 1. místo s postupem                      - 1. místo s postupem           - 1. místo

Stejskalová Hana        (housle)             - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             - 2. místo

Novotná Anna             (housle)            - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             - 1. místo

Mazancová Pavla       (housle)             - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             - 2. místo

Obršálová Žaneta       (housle)            - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             - ČU II.

Anna Lichá                 (housle)            - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Karpfová Karolína     (housle)              - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Vik Maxim                (housle)              - 1. místo s postupem                     - 2. místo

Soukupová Petra        (housle)           - 1. místo s postupem                      - 2. místo

Kateřina Karpfová     (housle)             - 1. místo s postupem                      - 2. místo

Anna Klára Pospíšilová   (housle)        - 1. místo s postupem                    - 3. místo

Burešová Klára            (viola)             - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 - 3. místo

Hejzlar Tomáš            (violoncello)    - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 - 1. místo

Kašpar Adam         (violoncello)         - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 - 3. místo

Soukupová Karolína   (violoncello)    - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 - 2. místo

Lichý Petr       (violoncello)               - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 - 2. místo

Jirásek Jakub   (violoncello)              - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Pacner Pavel   (violoncello)                - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Ištoková Klára            (violoncello)    - 1. místo s postupem                     - čestné uznání

Blažková Anna           (kontrabas)      - 1. místo s postupem                     - 2. místo

Sáričková Linda         (kontrabas)      - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 - 1. místo

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):          

·       L. Michal – zvláštní ocenění za vynikající pedagogickou práci

·       Prof. D. Foltýnová – zvláštní ocenění poroty za klavírní spolupráci

·       Karolina Sorokinová – zvláštní ocenění poroty za klavírní spolupráci

·       Š. Michal – zvláštní ocenění za mimořádný výkon

·       T. Hejzlar – zvláštní ocenění poroty za mimořádné provedení skladby 19. stol.

klavír:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Suchánková Sára                                          - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem         - 1. místo

Troutnarová Magdaléna                               - 1. místo s postupem             - 2. místo        

Šrámková Kristýna                                       - 1. místo s postupem             - 2. místo

Pohnerová Eliška                                          - 1. místo s postupem             - 2. místo

Špuláková Tereza                                         - 1. místo s postupem             - 2. místo

Blažková Anna                                              - 1. místo

Voláková Barbora                                        - 1. místo

Johnová Lucie                                              - 1. místo

kytara:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Ševců Tomáš                                                 - 1. místo s postupem             - 1. místo

Rainová Zuzana                                             - 1. místo s postupem             - 2. místo

Kytarové kvarteto                                         - 1. místo s postupem             - 1. místo

akordeon:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Tomášová Kristína                                         - 1. místo s postupem             - 3. místo

Kopsová Kateřina                                          - 1. místo s postupem             - čestné uznání II.                             

Akordeonový orchestr                                  - 1. místo s postupem             - 2. místo

Comments