Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2006-2007

komorní hra s převahou smyčců:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:                  Ústřední kolo:

Smyčcové trio                                              - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

Smyčcové kvarteto                                       - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

Smyčcové kvinteto                                       - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

Klavírní kvarteto                                            - 1. místo s postupem             - 1. místo

Kontrabasové trio                                          - 1. místo s postupem             - 1. místo

Houslové duo                                                - 1. místo s postupem             - 1. místo

Houslové duo                                                - 1. místo s postupem             - 1. místo

Violoncellové duo                                         - 1. místo s postupem             - 1. místo

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):

·       Smyčcové trio – absolutní vítěz soutěže

·       Smyčcové trio – cena poroty za přínosnou dramaturgii a provedení skladby 20. století

·       M. Nádvorníková (housle) – zvláštní ocenění za vynikající interpretaci

·       Klára Burešová (viola) – zvláštní ocenění za vynikající interpretaci

·       Smyčcové kvarteto – cena Města Jindřichův Hradec za mimořádný výkon

·       M. Michalová – cena nejúspěšnějšímu pedagogovi

 

komorní hra s převahou dechových nástrojů a bicích:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:                  Ústřední kolo:

Žesťové trio    Baby Brass                          - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

Žesťové kvinteto BrassBand                       - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             1. místo

Žesťové kvinteto Junior BrassBand           - 1. místo s postupem             - 1. místo

Klarinetové trio                                           - 1. místo s postupem             - 2. místo

Trio příčných fléten                                   - 1. místo s postupem             - 2. místo

Soubor zobcových fléten                            - 1. místo s postupem             - 2. místo

Soubor bicích  Jumpin´ Drums                 - 1. místo s postupem             - 1. místo

Soubor bicích  Junior Drums                     - 1. místo s postupem             - 2. místo

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):

·       L. Němcová – Zvláštní cena za  pedagogické vedení


dechové orchestry:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                        Krajské kolo:                  Ústřední kolo:

Velký dechový orchestr                      - 1. místo s postupem                      1. místo s postupem                 4. místo

Comments