Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2005-2006

smyčcové soubory a orchestry:

Soutěžící:                                              Okresní kolo:                    Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Smyčcový soubor                                             - 1. místo s postupem                 - 1. místo

Dětský komorní orchestr                                 - 1. místo s postupem                 - 1. místo s postupem         1. místo

Studentský komorní orchestr                          - 1. místo s postupem                 - 1. místo s postupem         2. místo

 Zvláštní ceny poroty (krajské kolo):            

·       M. Michalová – zvláštní ocenění za vynikající pedagogickou práci s orchestry

·       Cena pro absolutního vítěze soutěže

·       Cena pro nejmladšího účastníka soutěže

 

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):          

·       M. Nádvorníková a K. Soumarová – zvláštní ocenění za vynikající interpretaci

·       Ocenění violoncellové a kontrabasové sekci DKO

·       Ocenění violoncellové  sekci SKO


žesťové nástroje:

Soutěžící:                                              Okresní kolo:                    Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Kollert Jaroslav (trubka)                         - 1. místo s postupem                    - 1. místo s postupem             čestné uznání

Bartoš Marek (trubka)                            - 1. místo s postupem                    - 1. místo s postupem             čestné uznání

Podstata Tomáš (trubka)                       - 2. místo

Němcová Monika (lesní roh)                 - 1. místo s postupem                    - 1. místo s postupem             1. místo

Kašpar David (lesní roh)                       - 1. místo s postupem                    - 1. místo        

Havlík Jakub (lesní roh)                        - 1. místo s postupem                    - 1. místo

Sichrovský Josef (tenor)                       - 1. místo s postupem                     - 2. místo

Podstata Jan (baryton)                         - 1. místo s postupem                      - 2. místo

Kubeček Lukáš (tuba)                         - 1. místo s postupem                       - 1. místo

Gábor Dan (tuba)                                - 1. místo s postupem                       - 2. místo

Gábor Tomáš (tuba)                            - 1. místo s postupem                       - 2. místo

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):          

·       Karolina Sorokinová – zvláštní ocenění za vynikající klavírní spolupráci

 

 bicí nástroje:

Soutěžící:                                              Okresní kolo:                    Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Soukup Jakub                                       - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Kollert Tomáš                                       - 1. místo s postupem                         - 2. místo

Hanušová Ester                                    - 2. místo                                  

 

dřevěné dechové nástroje:

Soutěžící:                                              Okresní kolo:                    Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Hejzlarová Kateřina (hoboj)                          - 1. místo s postupem                     - 2. místo        

Rokoš Ondřej (klarinet)                                - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

Pátek Matěj (klarinet)                                    - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

Krucinová Hana (příčná flétna)                      - 1. místo                   

Valášková Zuzana (příčná flétna)                  - 2. místo

Pastorková Kateřina (zobcová flétna)            - 1. místo

Kosová Michaela (zobcová flétna)                 - 2. místo

Hubková Kristýna (zobcová flétna)               - 2. místo

Mikulenková Kristýna (zobcová flétna)         - 2. místo


zpěv:

Soutěžící:                                              Okresní kolo:                    Krajské kolo:               Ústřední kolo:

Valchařová Markéta                                      - 1. místo s postupem                         č. uznání

Tomášová Kristýna                                        - 1. místo s postupem                         č. uznání

Teuberová Kateřina                                       - 1. místo s postupem                         č. uznání

Slavíková Kristýna                                        - 2. místo        

Rainová Zuzana                                             - 2. místo        

Pátková Barbora                                            - 3. místo        

Patrná Andrea

Kollertová Marie                                          

Sedláčková Dominika
Comments