Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2004-2005

akordeon:

Soutěžící:                                        Okresní kolo:                 Krajské kolo:                       Ústřední kolo:

Vacková Markéta                                        - 1. místo s postupem             - 2. místo

Pastorek Ján                                                - 1. místo s postupem            - 3. místo

Kopsová Kateřina                                       - 1. místo s postupem             - čestné uznání                                  

Akordeonové kvarteto                               - 1. místo s postupem             - 3. místo

Akordeonový orchestr                               - 1. místo s postupem             - 2. místo

 

klavír:

Soutěžící:                                        Okresní kolo:                 Krajské kolo:                       Ústřední kolo:

Kubečková Adéla                                        - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             - čestné uznání

Troutnarová Magdaléna                              - 1. místo s postupem             - 1. místo        

Blažková Anna                                            - 1. místo s postupem             - 1. místo

Šrámková Kristýna                                      - 1. místo s postupem             - 2. místo

Goubejová Dana                                          - 1. místo

Špuláková Tereza                                        - 1. místo

Voláková Barbora                                        - 2. místo

 

kytara:

Soutěžící:                                        Okresní kolo:                 Krajské kolo:                       Ústřední kolo:

Ševců Tomáš                                              - 1. místo s postupem             - 3. místo

Teichmanová Markéta                                - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem

Roško Michal                                             - 1. místo s postupem             - 3. místo

Kytarové kvarteto                                       - 1. místo s postupem             - 2. místo

 

Smyčce sólo:

Soutěžící:                                        Okresní kolo:                 Krajské kolo:                       Ústřední kolo:

Nádvorníková Markéta (housle)            - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Soumarová Kateřina   (housle)              - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     - 2. místo

Michal Šimon             (housle)              - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Michal Matouš           (housle)              - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Skálová Anna             (housle)              - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Stejskalová Hana        (housle)             - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     - 2. místo

Karpfová Karolína     (housle)               - 1. místo s postupem             - 2. místo

Novotná Anna          (housle)               - 1. místo s postupem             - 2. místo

Vik Max                    (housle)              - 1. místo s postupem             - 2. místo

Dostálová Alena         (housle)           - 1. místo s postupem             - 3. místo

Soukupová Petra        (housle)           - 1. místo s postupem             - 2. místo

Obršálová Žaneta       (housle)           - 1. místo s postupem             - 2. místo

 

Burešová Klára           (viola)             - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Blažek Jan                  (viola)             - 1. místo s postupem             - 2. místo

 

Kašpar Adam (violoncello)               - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                          - 1. místo

Burešová Kristýna      (violoncello)    - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Bihari Stanislav          (violoncello)     - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                         - 2. místo

Hejzlar Tomáš            (violoncello)    - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                         - 1. místo

Jirásek Jakub   (violoncello)               - 1. místo s postupem             - 2. místo

Soukupová Karolína   (violoncello)    - 1. místo s postupem             - 2. místo

Ištoková Klára            (violoncello)      - 2. místo

Jirásková Jana             (violoncello)      - 2. místo

 

Blažková Anna           (kontrabas)         - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     - 2. místo

Bureš Karel                (kontrabas)         - 1. místo s postupem             - 2. místo

Sáričková Linda         (kontrabas)         - 1. místo s postupem             - 1. místo

 

Zvláštní ceny poroty (krajské kolo housle, violy): 

·       L. Michal – zvláštní ocenění za vynikající pedagogickou práci

·       A. Skálová – cena pro absolutního vítěze soutěže ve hře na housle a violu

·       Prof. D. Foltýnová – zvláštní ocenění poroty za klavírní spolupráci

·       M. Vik – zvláštní cena poroty pro nejmladšího účastníka soutěže

·       K. Soumarová – zvláštní ocenění za mimořádný výkon

·       M. Nádvorníková – zvláštní ocenění za mimořádný výkon

 

Zvláštní ceny poroty (krajské kolo violoncella, kontrabasy):       

·       Za vynikající přípravu žáků a reprezentaci školy – ZUŠ Police nad Metují

·       M. Michalová – zvláštní cena poroty pro nejúspěšnějšího pedagoga violoncellové hry

·       K. Burešová – cena pro absolutního vítěze soutěže violoncell a kontrabasů

·       K. Sorokinová – zvláštní ocenění poroty za klavírní spolupráci

·       K. Soukupová – zvláštní cena poroty pro nejmladšího účastníka soutěže violoncell a kontrabasů

 

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):

  • Anna Skálová -  Absolutní vítěz ve hře na housle – cena firmy Akordkvint s.r.o.
  • Šimon Michal -  Zvláštní cena poroty za provedení skladby : M. Ravel: Cikán
  • Matouš Michal -  Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby: N.Paganini: Koncert č.1 D dur – 1.v.
  • Markéta Nádvorníková -  Cena firmy ARS Music - Nejúspěšnější účastník nižších kategorií hry na housle
  • Klára Burešová -  Absolutní vítěz ve hře na violu
  • Klára Burešová  -   Cena náměstka hejtmana Libereckého kraje Petra Doležala za provedení barokní skladby:  B. Marcello: Sonáta e moll
  • Anna Blažková -   Nejmladší účastnice soutěže ve hře na kontrabas
  • Ladislav Michal  -   Cena pro nejúspěšnějšího pedagoga
  • ZUŠ Police nad Metují  -   Ocenění pro nejúspěšnější školu
Comments