Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2002-2003

zpěv:

Soutěžící:                                           Okresní kolo:                       Krajské kolo:                Ústřední kolo:

Rainová Zuzana                                             - 1. místo s postupem                 - 1. místo

Švorčíková Radka                                         - 1. místo

Kubalík Štěpán                                             - 2. místo

Tomášová Kristína                                       - 3. místo

Michálková Helena                                       - 3. místo

Vaisarová Kateřina                                       - čestné uznání

Kubaláková Jana                                          - čestné uznání

Langerová Markéta                                      - čestné uznání

 

dechové nástroje dřevěné:

Soutěžící:                                           Okresní kolo:                       Krajské  kolo:                Ústřední kolo:

Šulc Daniel (zobcová flétna)                          - 1. místo s postupem             - 3. místo

Pátek Matěj (klarinet)                                    - 1. místo s postupem             - 1. místo

Rokoš Roman (klarinet)                                - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem         Čestné uznání I.

Hejzlarová Kateřina (hoboj)                          - 1. místo s postupem             - 2. místo

 

dechové nástroje žesťové:

Soutěžící:                                           Okresní kolo:                       Krajské  kolo:                Ústřední kolo:

Kubeček Ondřej (lesní roh)                           - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                 1. místo

Kubeček Martin (lesní roh)                            - 1. místo s postupem             - 1. místo

Matěna Jaroslav (tenor)                                 - 1. místo s postupem             - 1. místo

Hynková Kristína (tuba)                                - 1. místo s postupem             - 1. místo

Gábor Daniel (tuba)                                       - 1. místo s postupem             - 1. místo

Gábor Tomáš (tuba)                                       - 1. místo s postupem             - 1. místo

Hanuš David (pozoun)                                  - 1. místo s postupem             - 2. místo

Bartoš Marek (trubka)                                   - 1. místo s postupem             - 1. místo

Podstata Tomáš (trubka)                               - 1. místo s postupem             - 1. místo

Horák Jan (trubka)                                         - 1. místo s postupem             - 1. místo

 

smyčcové soubory a orchestry:

Soutěžící:                                           Okresní kolo:                       Krajské  kolo:                Ústřední kolo:

Smyčcový soubor                                           - 1. místo s postupem             - 1. místo

Dětský komorní orchestr                               - 1. místo s postupem             - 1. místo

Studentský komorní orchestr                         - 1. místo s postupem             - 2. místo

Archi Piccoli                                                    - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                 1. místo

 

Zvláštní ceny poroty (krajské kolo):

 

Cena za virtuózní provedení skladby       - Šimon Michal          (A. Vivaldi: Concerto grosso d moll)

                                                                        - Tomáš Hejzlar         (A. Vivaldi: Concerto grosso d moll)

                                                                        - Anna Skálová          (A. Vivaldi: Concerto grosso d moll)

                                                                                                            (A. Vivaldi: Čtvero ročních dob - Podzim)

                                                                        - Mirka Skálová         (A. Vivaldi: Čtvero ročních dob - Zima)

 

Zvláštní ceny poroty (ústřední kolo):

 

Cena za vynikající sólový výkon                     - Anna Skálová          (A. Vivaldi: Čtvero ročních dob - Podzim)

Cena za vynikající výkon nástrojových skupin (violy a violoncella) - Archi Piccoli

 

Comments