Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

2001-2002

akordeon:

Soutěžící:                                       Okresní kolo:                        Krajské kolo:                   Ústřední kolo:

Jenková Alena                                            - 1. místo s postupem             - 3. místo

Pastorek Ján                                               - 2. místo

Akordeonové duo                                       - 1. místo s postupem             - 3. místo

Akordeonový orchestr                                - 1. místo s postupem             - 2. místo

klavír:

Soutěžící:                                       Okresní kolo:                        Krajské kolo:                   Ústřední kolo:

Knittelová Veronika                                     - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             Čestné uznání

Teuberová Kateřina                                      - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem             účast

Špuláková Tereza                                        - 1. místo s postupem             - 1. místo

Blažková Anna                                             - 1. místo s postupem             - 2. místo

Goubejová Dana                                          - 1. místo s postupem             - 3. místo

Šrámková Kristýna                                      - 1. místo

kytara:

Soutěžící:                                       Okresní kolo:                        Krajské kolo:                   Ústřední kolo:

Pápaiová Eva                                                 - 1. místo

Holečková Helena                                         - 1. místo

Kytarové duo                                                - 1. místo s postupem             (nemoc)

(Holečková H., Antlová V.)

Kytarové duo                                                - 1. místo s postupem             - 3. místo

(Kubínová J., Sauerová P.)


Smyčce sólo:

Soutěžící:                                       Okresní kolo:                        Krajské kolo:                   Ústřední kolo:

Michal Šimon             (housle)               - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 1. místo

Michal Matouš           (housle)               - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 1. místo

Skálová Anna             (housle)               - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem                 1. místo

Skálová Miroslava      (housle)               - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

Obršálová Žaneta       (housle)               - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

Stejskalová Hana        (housle)               - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

Blažek Jan                  (housle)                - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Burešová Klára           (housle)                - 1. místo s postupem                     - 1. místo

Soumarová Kateřina   (housle)                - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

Hargitaiová Kristýna  (housle)                - 2. místo        

Fulková Petra             (housle)                - 2. místo        

Jehličková Anna         (housle)                - 2. místo

Třešňáková Dita         (housle)                - 2. místo        

Bihari Stanislav          (violoncello)         - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             1. místo          

Hejzlar Tomáš            (violoncello)        - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             2. místo          

Skálová Magda  (violoncello)                 - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             Čestné uznání I.

Burešová Kristýna      (violoncello)        - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

Kleinová Lenka          (violoncello)        - 1. místo

Seidlová Petra            (violoncello)        - 1. místo

Jirásková Jana             (violoncello)        - 2. místo

Iljašenková Anna       (kontrabas)          - 1. místo s postupem                     - 1. místo s postupem             2. místo          

Bureš Karel                (kontrabas)           - 1. místo s postupem                     - 1. místo        

                                                                       

Zvláštní ceny poroty:

Cena za virtuózní provedení skladby             - Matouš Michal (H. Vieuxtemps: Tarantela op. 22 č. 5)

                                                                               - Anna Skálová (G. Tartini: Variace na Corelliho téma)

Cena pro nejúspěšnějšího pedagoga             - Ladislav Michal

Cena pro nejúspěšnější školu                         - ZUŠ Police nad Metují

Comments