Soutěže‎ > ‎Soutěže MŠMT‎ > ‎

1998-1999

klavír:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                      Oblastní kolo:                     Ústřední kolo:

Šrámková Kristýna                                    - 1. místo s postupem             - čestné uznání

Klikar Stanislav                                         - 3. místo

Knittelová Veronika                                  - čestné uznání

kytara:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                      Oblastní kolo:                     Ústřední kolo:

Šrejberová Kristýna                                   - 1. místo s postupem             - čestné uznání

Nosek Aleš                                               - 1. místo

Holečková Helena                                     - 2. místo

Majsniar Michal                                         - 2. místo

Smyčce sólo:

Soutěžící:                                      Okresní kolo:                      Oblastní kolo:                     Ústřední kolo:

Michal Šimon             (housle)                  - 1. místo s postupem             - 2. místo

Michal Matouš           (housle)                   - 1. místo s postupem             - 1. místo

Skálová Anna             (housle)                   - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                         1. místo

Skálová Miroslava      (housle)                   - 1. místo s postupem             - 1. místo        

Zocherová Martina     (housle)                   - 1. místo s postupem             - 2. místo        

Kopecký Miroslav      (housle)                    - 1. místo s postupem             - 3. místo        

Blažek Jan                  (housle)                    - 2. místo

Jehličková Anna         (housle)                    - 2. místo

Jirásek Miroslav          (housle)                   - 2. místo

Ducháčová Jana         (violoncello)             - 1. místo s postupem             - 1. místo        

Hejzlar Tomáš            (violoncello)             - 1. místo s postupem             - 2. místo        

Skálová Magda          (violoncello)               - 1. místo s postupem             - 3. místo        

Bihari Stanislav          (violoncello)               - 1. místo s postupem             - 1. místo        

Ducháčová Hana        (violoncello)              - 2. místo

Vysoký Jan                (violoncello)               - 2. místo

Bořková Dagmar        (kontrabas)                - 1. místo s postupem             - 1. místo s postupem                     2. místo

 

Comments