Hlavní stránka‎ > ‎Grafika‎ > ‎ČLÁNKY O GRAFICE‎ > ‎

NAŠE VZDUCHOLOĎ NORGE VE VYSÍLÁNÍ ČT

přidáno: 22. 4. 2016 9:23, autor: Beran Vladimír   [ Aktualizováno 24. 4. 2016 9:28 uživatelem Bořek Lubor ]
Titulek zní až veleslavně, ale ona to zase tak velká sláva není - i když.... V neděli 8. června 2014 v 10:00 hodin odvysílala Česká televize na prvním programu tradiční pořad Toulavá kamera. A reportáž Jitky Štěpánkové a Petra Rouska z TV Metuje přináší velice pěkný pořad z výstavy PlayBroumovsko, která je otevřená v prostorách textilních závodů Veba Broumov. Na tuto výstavu se podařilo umístit náš exponát, vzducholoď NORGE, kterou jsme ve výtvarném oboru vytvořili již na přelomu tisíciletí. Instalaci na Play je možné považovat za velký úspěch, protože vystavujeme ve společnosti výtvarníků, kteří patří mezi nejvýznamnější představitele současného umění v republikovém kontextu.

Celý článek najdete zde.