Aktuality‎ > ‎

ZUŠ Police nad Metují před Vánocemi 2017…

přidáno: 25. 11. 2017 6:25, autor: Bořek Lubor   [ aktualizováno 25. 11. 2017 6:26 ]

I když máme rozestavěnou školu, děláme jakože nic a každé oddělení naší ZUŠ se snaží chystat Vánoce. Protože ty prostě přijdou a basta fidli!

Výtvarníci pod vedením pana učitele Soumara a paní učitelky Nádaždyové už nějakou dobu vánočně přemýšlejí a vymýšlejí taky. Jsme napjati, jak a čím vyzdobí letošní sváteční koncerty.

Žáci pana učitele Berana z Grafiky ladí své kamery a fotoaparáty pro dokumentaci.

Svá fidlátka rozbalili už na konci října i smyčcaři….a pilně cvičí svůj vánoční repertoár!

Kytaristé nově brnkají na bývalé půdě, která se během času proměnila na krásné učebny s úžasným výhledem do našeho malebného okolí. O to je jejich soustředění obtížnější. Určitě se ale na některém koncertu ukáží taky!

Žesťaři začali s orchestrálními zkouškami nejpozději, ale tváří se svátečně už teď – tak je na předvánočních koncertech jistě můžeme čekat taky!

A kdyby tam chyběli zpěváci, to by byla jistě hanba!

Piluje se ve všech sborech od těch nejmladších po nejstarší.

Pokud jste i letos rozhodnuti přijít na naše koncerty s velkou dávkou pochopení i rodičovské podpory a milosrdenství, zveme Vás srdečně

na ADVENTNÍ KONCERT v pondělí 4. 12. 2017, který připravili mladší žáci

a na VÁNOČNÍ KONCERT 18. 12. 2017 starších žáků naší ZUŠ.

Oba koncerty budou tradičně v Kolárově divadle od 18 hodin.

Touto cestou děkujeme za všestrannou podporu i pomoc při zabezpečení docházky „našich“ dětí do a z výuky ve ztížených podmínkách VŠEM, kdo jste nám byli a ještě denně jste nablízku! Velmi si toho vážíme a obdivujeme!
Comments