Aktuality‎ > ‎

Zahájení školního roku

přidáno: 1. 9. 2018 6:45, autor: Bořek Lubor

V pondělí 3. září začíná nový školní rok – v historii naší školy již dvacátý devátý!!

A tímto školním rokem také zahájíme novou etapu, kdy jsme opustili provizorní prostory v klášteře a veškerá výuka již tedy bude probíhat na jednom místě, v nově zrekonstruovaných a rozšířených prostorách naší školy.

První zářijový týden bude ve znamení tvorby rozvrhů – to je vždycky ten nejnáročnější úkol na začátku školního roku. Aby vše proběhlo co nejlépe, připravili jsme určitá organizační opatření a prosíme rodiče a žáky o spolupráci:

-          Od pondělí do pátku budou všichni učitelé shromážděni v přízemí v komorním sále ZUŠ, kde budou k dispozici k domluvám rozvrhů jak kolektivních předmětů, tak individuálních nástrojových hodin.

-          Konkrétní rozvrh „úředních hodin“ jednotlivých učitelů v tomto týdnu a jejich přítomnost k domluvě rozvrhu najdete od 30.8. na této stránce: Přítomnost učitelů v prvním týdnu.

-          V těchto dnech, prosím, přijďte s rozvrhem základní či střední školy a s rozvrhem dalších aktivit žáka, aby bylo již možné domluvit závazný rozvrh pro výuku na naší škole.

-          Prosíme o trpělivost a vstřícnost zvláště v případech, kdy skutečně nebude možné vyhovět některým vašim požadavkům na výhodnější kombinace

Věříme, že se nám společnými silami podaří všechny rozvrhy zdárně a včas sestavit a že již ve druhém týdnu budeme moci zahájit výuku oficiálně podle rozvrhu.

Comments