Aktuality‎ > ‎

WORKSHOPY V GRAFICE - OBSAZENO

přidáno: 12. 5. 2014 15:45, autor: Beran Vladimír   [ aktualizováno 24. 4. 2016 9:26 ]
Po zveřejnění nabídky pro školní kolektivy na návštěvu v Grafice jsem v registracích krátkou chvíli nezaznamenal žádnou aktivitu. Protože je to první akce svého druhu, kdy se touto formou obracíme na širší okruh škol, tak jsem nevěděl, jak to dopadne. Pak přišly první dvě vlaštovky, potom zase chvíli ticho, jenom občas narušené mailovým nebo telefonickým dotazem. A v pondělí se strhla lavina, takže je již obsazeno a ani se na všechny nedostalo.
Pokud tuto zprávu čte někdo z vyučujících, který má ještě zájem se na workshopu se svou třídou u nás domluvit, tak nic není ztraceno. Registrační formulář jsme nahradili poptávkou. Když nám tento vyplněný formulář odešlete, tak se s vámi spojíme a domluvíme termín konání workshopu. Obsah jsme schopni individuálně upravit.

Pokud někdo z vašich žáků má zájem se učit počítačovou grafiku, multimédia nebo video, tak mu doporučte návštěvu Grafiky od pondělí 19. do čtvrtka 22. května odpoledne. Tehdy je možné přijít do vyučování a zjistit "Jak to chodí v Grafice".
Také jste zváni na "Vernisáž v Grafice" v pátek 23. nebo sobotu 24. května. 

Bližší informace: Vladimír Beran, beran.vladimir@zuspolice.cz, tel.: 608 330 531

POPTÁVKA - možnost sjednání individuálního workshopu není časově omezena

Comments