Aktuality‎ > ‎

UČÍME - ALE JAK SE K NÁM DOSTAT?

přidáno: 3. 10. 2017 18:41, autor: Beran Vladimír   [ aktualizováno 3. 10. 2017 18:43 ]
  Od pondělí 2. října již vyučujeme hudební obor v hlavní budově školy, která je podle nového uspořádání nazývána budovou B. Ta prošla rozsáhlou rekonstrukcí a přístavbou čtvrtého podlaží. Spojovací chodba mezi ní a budovou A, do které se vchází z Komenského náměstí, už ale neexistuje. Vyrůstá zde úplně nová přístavba. Proto se až do odvolání vstupuje do budovy B zadním vchodem od firmy Pejskar - a do budovy A původním hlavním vchodem. To je zatím v pohodě.

Ale problémy mohou nastat, když žáci potřebují přejít z hudebního oboru do výtvarného nebo naopak. Vzhledem ke stavební ohradě, která zabrala prostor okolo školy i chodník při hlavní silnici (Žďárská), po kterém by se dalo přejít k zadnímu vchodu budovy B, byla stanovena trasa pro přecházení mezi oběma budovami školy. Ta je vyznačena na mapkách, vylepených ve škole, mají je i učitelé - a seznamují s touto trasou všechny žáky.

Popíšeme přechod od budovy A (výtvarný obor, grafika, kancelář, ředitelna) do budovy B (hudební obor).
Vydáte se z Komenského náměstí od hlavního vchodu Kostelní ulicí směrem k radnici. Asi v polovině cesty je před cedulí pojišťovny Kooperativa průchod skrz dům - tzv. "myší díra". Tou projdete až ke Žďárské ulici, a pak doprava po chodníku k zadnímu vchodu do budovy B. Anebo půjdete stejnou cestou v opačném směru od budovy B z hudebního oboru do budovy A do výtvarky nebo kanceláře.

Toto je jediná bezpečná cesta bez nutnosti přecházet silnice - a žáci jsou povinni ji k přechodu mezi budovami používat.
Vstup na staveniště a procházení ohrazeným záborem je zakázáno. Sice by to mělo být každému jasné (proto ten plot), ale už jsme museli z ohrady vyhánět mladé "hrdiny".
Vzhledem k probíhající stavbě je nutné, aby se žáci i návštěvníci školy drželi všech bezpečnostních pokynů a dbali na zvýšenou opatrnost.
A protože se to v předchozím textu hemžilo samými budovami, "myší dírou" a silnicemi, tak přikládáme mapku s vyznačenou trasou. Ta nám připadala velmi přehledná, ale podle některých reakcí zjišťujeme, že to tak být vždycky nemusí.
Tak doufáme, že ve spojení s předchozím popisem to už bude o něco lepší.V případě nejasností se nás zeptejte, rádi Vám vše vysvětlíme. Pokud se budete chtít ptát telefonicky - tak upozorňujeme - zatím nejdou pevné linky, tak volejte na mobily. Telefonní seznam zaměstnanců školy najdete zde.

Děkujeme za pochopení.
Comments