Prof. Avsharian navštíví naši ZUŠ

Napsal Lubor Bořek
Pátek, 25. leden 2008

V pátek p
řiletí do Evropy profesor Charles Avsharian z Univerzity of Michigan a The Meadowmount School of Music v USA.
Jeho první návšt
ěva však bude patřit Základní umělecké škole v Polici nad Metují! Teprve potom navštíví Pražskou konzervatoř a Akademii múzických umění. Další jeho návštěva bude patřit Ostravské a Plzeňské konzervatoři.
V sobotu 26. ledna tak p
řivítáme pana profesora na naší škole, kam se chce přijet podívat, v jakých podmínkách vyrůstají houslové talenty, se kterými se setkal na Letní hudební škole v Meadowmountu.
V koncertním sále naší ZUŠ prob
ěhne od 13 hodin MASTERCLASS, kdy bude pan Prof. Avsharian s vybranými studenty naší školy pracovat na připravených skladbách. Průvodní slovo a překlad bude mít pan Prof. Pavel Prantl, výkonný ředitel Mezinárodní hudební akademie v Plzni.
Všichni jste srdečn
ě zváni shlédnout tuto mimořádnou událost!

Pan Prof. Avsharian s naším žákem Matoušem Michalem na Letní hudební škole v Meadowmount USA