Aktuality‎ > ‎

Přestavba a rekonstrukce ZUŠ finišuje!

přidáno: 2. 6. 2018 12:19, autor: Bořek Lubor

Náročná a komplikovaná rekonstrukce a přístavba ZUŠ se pomalu chýlí ke konci.

Hlavní část prací by měla být dokončena k 31. květnu, kdy by měla proběhnout i kolaudace celého objektu.

My tím ale stále ještě nebudeme u cíle cesty. O letních prázdninách totiž proběhne stále odkládaná komplexní rekonstrukce schodiště v budově B, které nesplňuje bezpečnostní požadavky. Takže zase bourací práce a spousta prachu! Doufejme, že snad už naposledy…

V této době také ještě budeme dokončovat zázemí pro nový taneční obor a úpravy výtvarného ateliéru, které si tato akce vynutí. K tomu je třeba připočíst práce na zabydlení nových prostor nábytkem a vybavením, stěhování z prostor kláštera do nových učeben, generální opravy starých původních dveří v učebnách, kde byly z úsporných důvodů zachovány, instalace nových vestavných skříní do chodeb a ostatní vybavení pořízené díky projektu IROP – z toho všeho je vidět, že období prázdnin pro nás bude ještě hodně náročné!

Ale doufáme, že v září již bude vše podstatné hotovo a připraveno pro nový školní rok.

Proto také na září směřujeme a plánujeme všechny akce, které budou připraveny pro veřejnost, abyste také vy měli možnost se seznámit s výsledkem celé práce – Dny otevřených dveří, Zahajovací galavečer v novém sále, komentované prohlídky školy apod.

Budeme se na vás těšit a rádi vás v nových prostorách přivítáme, abychom vám i tímto vyjádřili poděkování za veškerou podporu naší práci.

Comments