Aktuality‎ > ‎

Předání přístavby ZUŠ k užívání

přidáno: 1. 5. 2018 9:10, autor: Bořek Lubor

Náročná a komplikovaná rekonstrukce a přístavba ZUŠ se pomalu chýlí ke konci. V první polovině dubna probíhala kolaudační jednání tak, abychom mohli nové prostory přístavby již získat k předčasnému užívání. Stavba totiž pokračuje dokončováním fasády a vnějších stavebních prací a sadových úprav tak, aby nám na konci května mohla být škola předána i se svým okolím již čistá a zářící novotou.

Nynější souhlas s předčasným užíváním tedy znamená, že už opět můžeme oficiálně používat hlavní vchod do školy z Komenského náměstí! J

Navíc už máme k dispozici také nový výtah, který ocení především ti, kteří mají výuku v nejvyšším, novém čtvrtém patře.

A další novinkou je, že už nám postupně začíná sloužit nový koncertní sál, kam se přestěhoval z kláštera náš Velký dechový orchestr a již tam měl první zkoušky.

Samozřejmě nás čeká ještě dlouhá cesta, než všechny prostory zabydlíme a doplníme potřebným nábytkem a vybavením, ale jsme šťastni, že tak extrémně náročný rok přestavby se chýlí ke svému konci a výuka se bude moci konečně zase dostat do svého optimálního režimu, a navíc v novém prostředí.

Uvědomujeme si, že těžké břemeno provozu školy během této přestavby nedopadalo jen na zaměstnance školy, ale také na naše žáky i na vás, rodiče a prarodiče.

Proto patří velké poděkování a úcta všem vám, kteří jste s trpělivostí, ochotou a porozuměním přijímali spolu s námi veškeré komplikace a těžkosti tohoto období. Moc děkujeme!


Comments