Aktuality‎ > ‎

Pozvánka na jazzový večer

přidáno: 5. 3. 2016 13:31, autor: Bořek Lubor   [ aktualizováno 5. 3. 2016 13:53 ]

Jsme rádi, že naše pozvání k vystoupení v Polici přijal vynikající jazzový kontrabasista Petr Kořínek se svým triem a projektem TRIALOG III

Jazzový koncert se uskuteční ve čtvrtek 17. března 2016 od 18 hodin v koncertním sále ZUŠ v Polici nad Metují, na kterém vystoupí: 

Petr Kořínek - bass 

Štěpánka Balcarová - trubka, křídlovka 

Petr “Benny“ Beneš - piano 
Tato vynikající skupina moderního jazzu se vykrystalizovala ze spolupráce znamenitých hudebníků, kteří přes to, že je mezi nimi více než 30 let věkový rozdíl, tvoří naprosto kompaktní ansámbl, který - dle potřeby - je schopen hrát všechny styly jazzové hudby. Trio produkuje moderní jazz komorního charakteru, který svou náročností klade vysoké požadavky na nástrojovou virtuozitu všech hudebníků. Členové tria představují svojí uměleckou úrovní špičku české jazzové scény. Repertoár je tvořen převážně skladbami všech členů tria a je doplněn jazzovými standardy, ve vlastních, originálních úpravách. Členové TRIALOGU III. se zúčastnili mnoha festivalů v České republice a absolvovali řadu koncertů a festivalů v zahraničí. Všichni vyučují na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze.
Comments