Pozvánka na baskytarový workshop

přidáno: 19. 6. 2013 12:53, autor: Bořek Lubor   [ aktualizováno 19. 6. 2013 13:01 ]
Zveme vás na baskytarový workshop, na kterém vystoupí baskytarista skupin KrucipüskDerek TrotsonZodiac N Black - London, UK

Marek „Bero“ Haruštiak

Přijďte na další ze série workshopů Marka Bero Haruštiaka.
Téma tohoto workshopu je moderní rock.

Na příkladu tří skvělých baskytaristů - John Myung (Dream Theater), Geddy Lee (Rush) a Tony Levin (King Crimson, Peter Gabriel) vám Marek ukáže techniky, styl a mnoho dalších užitečných a neocenitelných tipů a příkladů, jak se stát lepším baskytaristou. Dojde také na hraní skladeb z nové desky jeho progresívní kapely Derek Trotson, se kterou působí na londýnské hudební scéně.

Každý účastník workshopu se také může těšit na malé překvapení, které si odnese domů.

Marek b.H. hraje na baskytary Yamaha, aparát Mesa/Boogie, kabely PlanetWaves a struny D’Addario.

Workshop proběhne v úterý 25. června od 17 hodin
v  polickém klášteře ve zkušebně dechového orchestru ZUŠ
v  prvním patře (bývalá knihovna)
Vstupné 50 Kč