Aktuality‎ > ‎

Okresní kolo soutěže ve hře na žesťové nástroje

přidáno: 24. 2. 2018 10:51, autor: Bořek Lubor

Těsně po uzávěrce (ve čtvrtek 22. února) proběhlo v Broumově ještě okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje, ale tentokrát žesťové. Tam jsme byli zastoupeni početnou výpravou a zde jsou čerstvé výsledky tohoto klání:

Celkově se z celého náchodského okresu zúčastnilo 63 účastníků.

Naši Zušku reprezentovalo celkem 26 žáků, kteří předvedli vynikající výkony a odborná porota jim udělila tato ocenění:

Hra na Trubku:

0. Kategorie /do 7let/             Lanková Gabriela……1. místo s postupem

1. Kategorie /do 8 let/            Ducháč Patrik………..1. místo s postupem

2. Kategorie  /do 9 let/           Sirko Patrik…………..2. místo

3. Kategorie  /do 10 let/         Denygrová Anastázie...1. místo s postupem

Vajsarová Anetka         2. místo

4. Kategorie   /do 11let/         Hubková Adéla……….2. místo

6. Kategorie   /do 13let/         Meier Jakub…………...1. místo s postupem

Rotter Tomáš………….1. místo s postupem

7. Kategorie    /do 14let/        Josef Hlaváček………..1. místo s postupem

8. Kategorie    /do 15let/        Vaníčková Marie……..1. místo s postupem

Hra na Lesní roh:

3. Kategorie:   /do 10let/        Hlaváčková Lucie…….1. místo s postupem

5. Kategorie   /do 12let/         Kholová Michaela…….1. místo s postupem

7. Kategorie   /do 14 let/        Čápová Doubravka……1. místo s postupem

Hra na Trombon:

2. Kategorie:  /do 9let/           Tyč Štěpán…………….1. místo s postupem

4. Kategorie:  /do 11let/         Kinl Viktor…………….1. místo

10. Kategorie /do 19 let/        Procházka Vojtěch……..1. místo s postupem

Hra na Baryton-Baskřídlovku:

1. Kategorie /do 8 let/            Tauc Antonín……..        1. místo

2. Kategorie /do 9 let/            Tyč Štěpán……………..1. místo s postupem

                                               Ducháč Ondřej…………1. místo s postupem

3. Kategorie /do 10let/           Suchá Kateřina…………1. místo

4. Kategorie /do 11let/           Šedek Prokop………….. 1. místo s postupem

5. Kategorie /do 12let/           Němec Matěj……………1. místo s postupem

8. Kategorie  / do 15let/         Hruška Tomáš…………..1. místo s postupem

10. Kategorie  / 19let/            Kubeček Daniel…………1. místo s postupem

Hra na Tubu:

2. kategorie /do 9let/              Macháčková Anežka Františka…1. místo s postupem

7. Kategorie / do 14 let/         Taucová Simona               1. místo s postupem

 

Tedy celkem 23 prvních míst a tři druhá místa!

Tato soutěž pokračuje v březnu krajským kolem, do kterého z celého okresu postoupilo 35 soutěžících. A dvacet postupových míst z tohoto celkového počtu obsadili žáci naší Zušky!

Moc blahopřejeme úplně všem našim žákům, kteří se tohoto soutěžního klání zúčastnili a naprosto skvěle reprezentovali naší školu!


Část naší úspěšné výpravy

Comments