Aktuality‎ > ‎

NEŽ Z NÁS BUDOU BABIČKY A DĚDEČKOVÉ !!!??! - Pro zájemce o zpěv

přidáno: 18. 8. 2015 10:16, autor: Bořek Lubor
Za několik málo dnů bude už zase po prázdninách a my Vám všem - zpěvákům i (prozatím) nezpěvákům chceme připomenout nebo vzkázat, že máte možnost připojit se k našemu sborovému zpěvu. Začít není nikdy pozdě, pokud ke svému rozhodnutí připojíte dávku píle, pracovitosti a vytrvalosti. A o to tady v našem oddělení jde někdy víc než o mohutné "umění"!
V naší webové rubrice "Zajímavosti odjinud" je přínos hry na nástroj v dětství popsán dost lákavě. Velkou zásluhu na svěží mysli i na zpracovávání stárnutí má právě cvičení ( dokonce i to nucené), usilovnost a aktivita dlouho, dlouho předtím než budete babičkami a dědečky!!!

Takže VÁŽENÍ čekáme Vás ve všech věkových skupinách. To znamená, že ti nejmenší či nejmladší přijdou posílit řady přípravného sborečku KAPIČKY, trochu starší asi tak jako prvňáci se vypraví do PRAMÍNEČKU, děti kolem osmi let čekáme v PRAMÍNKU, větší na úrovni 3. a 4. třídy mají místa ve STUDÁNEČCE a nejstarší, kteří už mají nějaké zkušenosti se sborovým zpěvem by to mohli zkusit v koncertním sboru STUDÁNKA.

Osobní poradu Vám poskytneme po telefonické domluvě na našem pěveckém oddělení. RÁDI!

Za pěvecké oddělení Miriam Blažková
Comments