Aktuality‎ > ‎

Návštěva orchestru ze Švédska

přidáno: 17. 3. 2018 9:58, autor: Bořek Lubor   [ aktualizováno 19. 3. 2018 3:40 ]

Na konci dubna navštíví naše město mládežnický orchestr LA BAMBA STRINGS z hudební školy ze švédského města Ängelholm.

Tato škola hostila náš dechový orchestr Bigband v září na začátku školního roku, a nyní se uskuteční výměnný pobyt tohoto orchestru u nás.

Švédská výprava, která bude čítat celkem 50 osob, přijede v sobotu 28. dubna a bude ubytována v prostorách naší ZUŠ, podobně jako náš orchestr ve Švédsku. Naším úkolem tedy bude zajistit hostům ubytování, program i stravování vlastními silami, svépomocí, a snad také na takové úrovni, jakou poskytli oni nám.

V neděli 29. dubna uspořádáme v Kolárově divadle od 17:00 hodin koncert, na kterém se kromě orchestru La Bamba Strings představí i naše smyčcové orchestry Archi Piccoli a Orchestra Piccola ma Giocossa.

Protože hosté ze Švédska budou ubytováni v naší škole až do úterý 1. května, bude na naší škole vyhlášeno v pondělí 30. dubna ředitelské volno a výuka v ten den nebude probíhat.

Zveme tedy širokou veřejnost v neděli 29. dubna do Kolárova divadla podpořit naše i švédské děti a vytvořit našim hostům přátelskou a vřelou atmosféru, podobně jako jsme zakusili při návštěvě Švédska my!Comments