Naše orchestry konečně v televizi!

přidáno: 2. 7. 2012 11:19, autor: Bořek Lubor

Upozorňuje všechny příznivce našich orchestrů na změnu termínu, kdy Česká televize odvysílá záznam Koncertu vítězů rozhlasové soutěže Concerto Bohemia 2011, ve kterém vystoupí i naše orchestry Archi Piccoli a Big BandVelký dechový orchestr ZUŠ.

Nový termín vysílání je tento čtvrtek 5. července od 21:05 hodin na stanici ČT2.

Opravujeme tímto původní informaci, která byla zveřejněna v Polickém měsíčníku.

Na odvysílání tohoto pořadu čekáme netrpělivě takřka 8 měsíců (!), protože Koncert vítězů 20. ročníku rozhlasové soutěže Concerto Bohemia 2011 proběhl již 12. listopadu 2011 v paláci na Žofíně. Až dosud Koncerty vítězů Česká televize zařazovala do programu buď hned v listopadu okolo Dne studentstva, nebo nejpozději během vánočních svátků. Nový dramaturg ČT si však s koncertem posledního ročníku dal skutečně načas...

Bigband s dirigentem Luborem Bořkem na Žofíně

Archi Piccoli s dirigentkou Michaelou Michalovou