Aktuality‎ > ‎

MUZIKÁL "SNĚHOVÁ KRÁLOVNA"

přidáno: 17. 1. 2016 13:13, autor: Bořek Lubor   [ aktualizováno 21. 1. 2016 3:36 ]
Základní umělecká škola v Polici nad Metují vás zve v sobotu 27. února 2016 od 18:00 do Kolárova divadla v Polici nad Metují na reprízu úspěšného autorského muzikálu na motivy pohádky Hanse CHristiana Andersena 
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA
v provedení pěveckého a tanečního oddělení školy a sólistů.

Premiéra muzikálu, která proběhne 3. února, je již vyprodaná, proto jsme se rozhodli nabídnout veřejnosti ještě jeden termín, a to sobotu 27. února.

Předprodej vstupenek bude od 18. 1. 2016 v Informačním centru CKV Policko.

Vstupné: 80, 70, 60 Kč
Velice nás těší zájem veřejnosti o naše koncerty a vystoupení, a to zvláště v tomto případě. Muzikál Sněhová královna je totiž opravdu mimořádným projektem hned z několika důvodů. 

Za prvé, jeho autorkou je žákyně naší ZUŠ, studentka hry na klavír, Adéla Kubečková, kterou letos čeká maturita na Evangelické akademii v Náchodě. Je to tedy autorské dílo, které zazní opravdu ve světové premiéře! J

Za druhé, samotné dílo opravdu stojí za zhlédnutí – je hudebně i kompozičně kvalitně zpracováno, plné krásných melodií a písní v provedení jak sólistů (hlavních postav Gerdy, Káje a Sněhové královny), tak pěveckých sborů Studánečka a Studánka. Scénář počítá i s vypravěčem, tanečními čísly v provedení žáků tanečního oboru, ale také i s takovými specialitami, jako je stínohra!

Součástí scény bude také soubor muzikantů, který se postará o živý hudební doprovod. A za klavírem usedne samotná autorka, Adéla Kubečková.

A za třetí, vlastní vystoupení je i jakýmsi poděkováním autorky všem, kteří jí vyjádřili podporu a pomoc v posledních letech, kdy prodělávala náročnou léčbu a překonala zákeřnou nemoc – od rodičů, spolužáků, až po lékařský personál. Proto jsme rádi, že pozvání na premiéru přijal i primář dětské onkologie v Hradci Králové MUDr. Hak se svými spolupracovníky.

Srdečně zveme všechny zájemce na tento mimořádný umělecký počin, jehož realizaci zajišťuje více než 100 účinkujících!


Comments