Aktuality‎ > ‎

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2014 - Finále!

přidáno: 31. 3. 2014 2:50, autor: Bořek Lubor
Letošní jaro jsme se opět zúčastnili renomované pěvecké soutěže KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK. Na naší ZUŠ proběhlo nejdřív školní kolo, kde po odborném zvážení požadavků a priorit této soutěže byli vybráni ti nejvhodnější reprezentanti naší ZUŠ do oblastního kola v ZUŠ Nové Město nad Metují.
Jak se již zveřejnilo v místním tisku, odjeli do Nového Města hájit naší školu skřivánci Karolínka Skalová a Vládík Uhnavý. 

Po tříbení v oblastním kole se na cestu do Karlových Varů nakonec vydal Vládík. Nutno podotknout, že už tato skutečnost sama o sobě je odměnou a reflexí na zpěvákovu práci a úroveň! 

ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary spolu s Mezinárodním pěveckým centrem Antonína Dvořáka pozvaly nejlepší skřivánky na celostátní kolo do Varů. 
Dne 24. března 2014 soutěžil náš Vládík ve své bohatě a vyrovnaně obsazené kategorii s dalšími 28 soutěžícími a domů přivezl krásné 3. místo!!! 

Paní předsedkyně poroty - profesorka Brigita Šulcová z pražské konzervatoře na závěr soutěže prohlásila: "Nebylo zde výkonů špatných, slyšeli jsme jen krásný a milý zpěv!" 

Tato slova jistě potěšila všechny zpěváky a vlila další odhodlání pro budoucí ročník i těm, kdo tentokrát zrovna přímo oceněni nebyli.
Za nás všechny každopádně: GRATULUJEME A TĚŠÍME SE!!!  

Comments