Aktuality‎ > ‎

JAK VYPLNIT ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU DO ZUŠ

přidáno: 5. 6. 2014 5:40, autor: Beran Vladimír   [ Aktualizováno 7. 5. 2016 9:57 uživatelem Bořek Lubor ]

Přihláška se vyplňuje na internetu na stránkách www.izus.cz.

Dále postupujte podle návodu.


V levém panelu pod tlačítkem "HLAVNÍ STRANA" je tlačítko "PŘIHLÁŠKA", klikněte na něj a objeví se formulář přihlášky (platí pro přístup přes www.izus.cz), kliknutím na tento odkaz jste přímo v přihlášce.


V prvním řádku "ZUŠ" vyberte školu, do které se přihlašujete - tedy ZUŠ Police nad Metují. Seznam obsahuje všechny ZUŠky v republice, takže vám hledání chvilku zabere, ale nepodceňte to, abyste se omylem nepřihlásili jinam.


Vyplňte přihlášku. Je nutné vyplnit také kontaktní údaje minimálně pro prvního zákonného zástupce včetně telefonu a mailu.


V pravé části formuláře je sloupec s tučně vypsanými obory vyučovanými na naší ZUŠ, nejdříve je hudební obor, předposlední je výtvarný obor a úplně nakonec obor taneční. V rámci každého oboru jsou uvedena příslušná studijní zaměření. Pokud už přesně víte, kam chcete své dítě přihlásit, tak svou volbu zaškrtněte v okénku před zvoleným studijním zaměřením.

V rámci jedné přihlášky můžete zaškrtnout více oborů, případně nástrojů, pokud chcete, aby je vaše dítě studovalo.


Nakonec klepněte na "ODESLAT PŘIHLÁŠKU". 


Pokud jste nevyplnili všechny povinné údaje, přihláška se neodešle a na chybějící data vás upozorní barevným označením příslušné položky. 

Jste-li přesvědčeni, že jste vyplnili všechny údaje, ale přihláška se stále nechce odeslat, tak je možné zvolit "Odeslat s chybami". Případný chybějící údaj si od Vás dodatečně vyžádáme.Pokud se vám to zdá složité, tak si v kanceláři školy vyžádejte papírovou přihlášku - a vyplněnou ji odevzdejte buď tam, nebo v termínu přijímacích zkoušek příslušnému vyučujícímu   :-D
Čtěte také:


Přijímací řízení do ZUŠ

Comments