Aktuality‎ > ‎

Info k soustředění Velkého dechového orchestru

přidáno: 29. 8. 2013 11:36, autor: Bořek Lubor   [ aktualizováno 29. 8. 2013 11:40 ]
Milí Bigbanďáci,
čeká nás opět po roce pracovní soustředění orchestru - tentokrát se uskuteční v areálu Domova mládeže hotelové školy v Hronově, kde jsou výborné prostorové podmínky a také dobrá dostupnost...
Areál se nachází hned za tratí za hronovským nádražím, naproti evangelickému kostelíku (viz mapa):

Domov mládeže hotelové školy


Začínáme příští týden ve čtvrtek večeří a končíme v neděli obědem, tzn. od 5. do 8. září.
Pojedeme osobními auty z Police, kde máme sraz ve čtvrtek v 16 hodin. Takže kdo pojede z Police, přijďte před 16. hodinou k ZUŠ, abychom vás mohli naložit. A pokud pojedete svými auty nebo vás poveze někdo z rodičů, tak vás poprosím, abyste se taky zastavili v tomto čase u ZUŠ, abyste nám pomohli s odvozem těch, na které už nebudou stačit naše kapacity... 
Ostatní, kteří přijedou do Hronova po vlastní ose nebo autobusem či vlakem, platí sraz přímo na místě v Hronově mezi 16:30 - 17:30 hodin.
Ubytování bude v třílůžkových pokojích, tak si můžete dopředu dohodnout obsazení...
Stravování: Máme zajištěnu plnou penzi - snídaně, obědy, večeře. 
Celkové náklady vycházejí na 1000,- Kč na osobu, ale opět polovinu zaplatí škola, takže budeme na místě vybírat jen 500 Kč!
Pokud by někdo potřeboval domluvit jiný režim úhrady, obraťte se na mě...

K dispozici je hřiště a možnost opékání, což v případě vhodného počasí jistě využijeme, ale hlavně se budeme věnovat přípravě nové sezóny a především přípravě na celostátní soutěž ZUŠ, která bude v tomto školním roce opět v Letovicích!

Těším se na vás! 
Říďa

Comments