Baskytarový koncert a workshop

přidáno: 21. 4. 2015 12:37, autor: Bořek Lubor

V pondělí 11. května 2015 vystoupí v Polici nad Metují v rámci koncertního turné po ČR dvojice muzikantů, působících nyní ve Velké Británii, s projektem LOW HEAVEN.

Duo tvoří baskytarista Marek Bero a bubeník Miroslav Haldina.

Marek Bero je baskytarista s širokým stylovým záběrem. Profesionál, který doprovázel mnoho intepretů a kapel jak v ČR, tak i nyní v jeho krajině působnosti - Velké Británii. Je firemní hráčem Yamaha baskytar, Mesa/Boogie a Markbass aparátů. Vydal úspěšné metody pro baskytaru - Baskytara v rocku a metalu  a e-kniku Baskytarová posilovna/Bass Gym (v distribuci kytary.cz, Amazon.com a iStore).

Miroslav Haldina je zástupce mladé, nastupující generace bubeníků. Absolvent Pražské konzervatoře (obor bicí a perkuse), Tech Music School (1 Year Diploma in Popular Music Performance, Londýn) a  University Of West London: BMus (Hons) Degree in Popular Music Performance, Londýn, Velká Británie.

Stylově můžete LOW HEAVEN zařadit mezi moderní electro-funk-ambient-nu jazz skupiny jako jsou například ve světě Nerve (bubeníka Jo Jo Mayera) nebo Evan Marien x Dana Hawkins. I přesto, že projekt tvoří pouze dva nástroje, tak zvuk je plnohodnotný a energický.

Koncert a následný workshop proběhne

v pondělí 11. května od 18 hodin

v polickém klášteře ve zkušebně dechového orchestru ZUŠ v prvním patře (bývalá knihovna).

Srdečně zveme všechny zájemce.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost!