ARCHI PICCOLI v Olomouci - koncert vítězů

přidáno: 2. 5. 2017 9:39, autor: Bořek Lubor
Smyčcový orchestr naší školy ARCHI PICCOLI se stal absolutním vítězem republikového finále soutěže smyčcových orchestrů, které proběhlo v roce 2015 v Olomouci.
Mimořádnou cenou, kterou absolutnímu vítězi udělila Moravská filharmonie Olomouc, bylo pozvání na vystoupení v rámci festivalu "Dvořákova Olomouc". K tomu dochází až nyní, takřka dva roky po této soutěži.

Koncert vítězů se uskuteční v neděli 7. května 2017 od 17 hodin v sále filharmonie Reduta a kromě našeho orchestru Archi Piccoli, který bude dirigovat Michaela Michalová, na něm vystoupí také Komorní smyčcový orchestr Fénix ZUŠ Ilji Hurníka Praha
s dirigentkou Jitkou Vaňourkovou a jako host místní Smyčcový komorní orchestr Sinfonia ze ZUŠ Žerotín Olomouc s dirigentem Vladimírem Zemanem.

Autobus s našimi dětmi a některými rodiči, kteří projevili zájem se zájezdu do Olomouce zúčastnit, bude odjíždět v 9 hodin od ZUŠ.
Ještě jsou volná místa, takže případní další zájemci se mohou přihlásit na ředitelství školy (telefon 602 466 556)!