Aktuality‎ > ‎

Adventní koncert

přidáno: 9. 12. 2015 2:00, autor: Bořek Lubor
V úterý 8. prosince proběhl v Kolárově divadle Adventní koncert, v jehož programu vystoupila hudební a pěvecká tělesa těch nejmenších žáků školy.
Představily se dětské pěvecké sbory Kapičky, Pramíneček, Pramínek a Studánečka, dechové orchestry MiniBand, BejbyBand a SmallBand a smyčcové orchestry Orchestříček a Orchestra piccola ma giocosa - celkem více než 100 účinkujících!
Tento koncert vzhledem k množství a věku vystupujících klade velké nároky na organizaci, ale letos se objevil ještě jeden problém: Díky velkému zájmu veřejnosti byly lístky na koncert v předprodeji brzy vyprodány a na mnoho rodičů, kteří nechali koupi lístků na poslední chvíli, již nezbylo místo.
To způsobilo mnohá zklamání a nespokojenost, což nás velmi mrzí.
Budeme hledat do budoucna řešení, která by pomohla tuto situaci řešit - např. uspořádáním dvou koncertů, odpoledne a večer.

Samotný koncert proběhl v krásné předvánoční atmosféře a děti sklidily dlouhé ovace od posluchačů.
O tento úspěch se přičinili především pedagogové, kteří program připravovali: Miriam Blažková - pěvecké sbory, Michaela Michalová - smyčcové orchestry, Josef Fiala - dechové orchestry, a samozřejmě také klavírní korepetitoři Michaela Ševců, Karolina Sorokinová a Pavel Čapek.
Scénář koncertu a přípravu průvodců pořadem loupežníka Lotranda a princeznu Zubejdu měla na starosti Kristína Hübschtová.
Všem děkujeme za hezký zážitek!


Comments