Aktuality‎ > ‎

A bylo po Vánocích... (Ohlédnutí za adventním koncertem)

přidáno: 3. 1. 2013 9:43, autor: Bořek Lubor   [ aktualizováno 5. 1. 2013 6:35 ]
Zdravíme srdečně naše věrné i občasné čtenáře! Všem: malým i velkým, mladým i starším přejeme DOBRÝ NOVÝ ROK! Ať Vás celým rokem provází  radost, spokojenost, dobrá mysl i statečnost!
V našem městě jsme již oslavili tradiční zimní svátky malými i většími koncerty z našich oborových dílen. Abychom si je společně připomněli, nabízíme malé ohlédnutí za Adventním koncertem, o který se postarali mladší žáci naší ZUŠ. Tímto děkujeme jedné obětavé mamince, která si koncert svých dětí "užívala" ze zákulisí a pořídila nám při tom pěkný dokument. Děkujeme všem ochotným rodičům i prarodičům, kteří byli po ruce a ochotně spolupracovali a pomáhali nám. Poděkování patří jistě i našemu zřizovateli Městu Polici nad Metují za možnost pořádat takové koncerty v důstojném prostředí divadla. Velmi děkujeme i za spolupráci Informačnímu a kulturnímu centru i technickým pracovníkům divadla! Spolu s "neviditelnými" pomocníky v zákulisí během představení jsou tito všichni výše jmenovaní neodmyslitelnou součástí toho, co je pak vidět a slyšet. 
Naši starší muzikanti se účastnili Vánočního koncertu 21. prosince 2012, kdy jsme opět uvedli Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby. O tom ale někdy jindy.

Adventní koncert 2012
Comments