2015-2016


Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů:

Soutěžící:                                                                  Krajské kolo:                                                         Ústřední kolo:  

Smyčcové kvinteto                                   - 1. místo s postupem                        -  1. místo

Klavírní kvarteto                                      - 1. místo s postupem                        -  2. místo

Smyčcové kvinteto s kontrabasem          -  1. místo

Smyčcové kvarteto                                 -  1. místo

Smyčcové trio                                        -  1. místo

Duo violoncello a kontrabas                  -  1. místo

Sexteto                                                 -  2. místo


Krajské kolo:

Zvláštní uznání poroty za mimořádnou pedagogickou práci Michaele a Ladislavu Michalovým

Ústřední kolo:

Smyčcové kvinteto - Absolutní vítěz kategorie 3 (Tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení bez klavíru)


Komorní hra s převahou dechových nástrojů:

Soutěžící:                                                                  Krajské kolo:                                                         Ústřední kolo:  

Baby Brass                                            - 1. místo s postupem                              -  2. místo

Mini Brass                                             - 1. místo s postupem                              -  2. místo

Junior Brass                                          - 1. místo s postupem                               - 1. místo

Brass Band                                           - 1. místo s postupem                               -  2. místo

Brass Q                                                - 1. místo s postupem                                - 1. místo

Trumpet duo                                       -  2. místo

 

Soutěž pěveckých sborů:

Soutěžící:                                                                  Krajské kolo:                                                         Ústřední kolo:  

Studánečka                                            - stříbrné pásmo

Studánka                                               - stříbrné pásmo


Akordeony:

Soutěžící:                                                                  Krajské kolo:                                                         Ústřední kolo:  

Skalová Karolína                                            - 3. místo

Foglar Jaroslav                                              - 2. místo


Hra na EKN:

Soutěžící:                                                                  Krajské kolo:                                                         Ústřední kolo:  

Šrámek František                                          - 3. místo

Řezníček Přemysl                                          - 2. místo

Comments